Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysyłam SMS-y Premium za 50% wartości. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wysyłam SMS-y Premium za 50% wartości. (/Temat-Wysylam-SMS-y-Premium-za-50-wartosci-66039)



Wysyłam SMS-y Premium za 50% wartości. - Iceone - 08-03-2013 18:31

1.Nazwa przedmiotu : SMS Premium
2.Opis przedmiotu : Podajesz mi w e-mailu jaka usługa Cię interesuje, numer na który ma zostać wysłana wiadomość i jej treść. Po otrzymaniu potwierdzenia dokonujesz wpłaty na podany numer konta. SMS wysyłam zaraz po otrzymaniu wpłaty a jego treść z kodem zwrotnym przekazuję Ci w e-mailu. Można w ten sposób o połowę taniej kupić np. konto premium na różnych stronach i oczywiście zapłacić za wiele innych usług w różnych sklepach, portalach internetowych i nie tylko. Chętnie wyślę większe ilości.
3.Kontakt : PW oraz e-mail
4.Cena : 50% wartości brutto
5.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew na konto bankowe lub PayPal.


RE: Wysyłam SMS-y Premium za 50% wartości. - elbowndg - 08-03-2013 19:12

Sorry że zaśmiecę Ci wątek, ale już widze te tłumy które walą drzwiami i oknami Wink


RE: Wysyłam SMS-y Premium za 50% wartości. - Arkadiusz95 - 08-03-2013 22:58

Sratatata kolego. Jestes tu nowy i myslisz ze ktos ci pierwszy kase wysle koelgo ? Mylisz sie . Najpierw ty musisz wyslac starszym osoba ze stazem tu, a oni ci dopero kase.


RE: Wysyłam SMS-y Premium za 50% wartości. - Iceone - 09-03-2013 14:33

Kolego Arkadiusz95,

nic dziwnego, że jestem tu nowy bo założyłem tu konto aby móc przedstawić swoją ofertę i wcale tego nie ukrywam. Sugerujesz, że powinienem najpierw odkupić konto od kogoś kto ma już trochę postów i punktów? Wtedy czułbyś się bezpieczniejszy? Wink To, że ktoś ma 1000 postów i jeszcze raz tyle punkcików nie jest żadną gwarancją uczciwości. Gdybym miał złe intencje to myślisz, że chciałoby mi się bawić w wysyłanie SMS-ów? To byłaby strata czasu bo są zapewne lepsze i skuteczniejsze sposoby na wyciągnięcie od kogoś kasy, nie sądzisz?

PS. Gdy wysyłasz SMS-a to najpierw dostajesz kod dostępu do usługi czy najpierw pobiera Ci pieniądze z konta?


RE: Wysyłam SMS-y Premium za 50% wartości. - daniel42na - 09-03-2013 14:43

Odkupić konto facepalm damn..
Nikt tego nie sugeruje.. Sugerujemy tylko, że nikt nie wyśle Ci pierwszy kasy.
Jeśli uważasz, że te kwoty są śmieszne i nikt na taką sumę nie oszukuje, wysyłaj Ty pierwszy. Smile
Bo w obecnej kolejności tylko marnujesz swój czas, nie oszukujmy się.


RE: Wysyłam SMS-y Premium za 50% wartości. - tomazzi - 09-03-2013 15:14

(09-03-2013 14:33)Iceone napisał(a):  Gdybym miał złe intencje to myślisz, że chciałoby mi się bawić w wysyłanie SMS-ów? To byłaby strata czasu bo są zapewne lepsze i skuteczniejsze sposoby na wyciągnięcie od kogoś kasy, nie sądzisz?

to forum na kopy przerobiło już 1-dno postowych oszustów którzy otrzymali kasę a kodu z sma nie przekazali kupującemu, więc może i jesteś uczciwy ale nikt cię tu nie zna, nie masz żadnej reputacji i renomy jako sprzedający i jeśli myślisz, że ktoś takiej osobie z pierwszej łapanki zapłaci pierwszy przed otrzymaniem sms to polecam zmienić forum bo tutaj takich nie znajdziesz


RE: Wysyłam SMS-y Premium za 50% wartości. - Iceone - 09-03-2013 18:21

(09-03-2013 14:43)daniel42na napisał(a):  Odkupić konto facepalm damn..
Nikt tego nie sugeruje.. Sugerujemy tylko, że nikt nie wyśle Ci pierwszy kasy.
Jeśli uważasz, że te kwoty są śmieszne i nikt na taką sumę nie oszukuje, wysyłaj Ty pierwszy. Smile
Bo w obecnej kolejności tylko marnujesz swój czas, nie oszukujmy się.

Nie zauważyłeś ironii w moich słowach? Przecież wiem, że nikt tego nie sugeruje ale ze słów kolegi tak wynika.

Jeśli ktoś chce dostać kod za darmo to jasne, że nie wyśle kasy pierwszy, ani też drugi...


RE: Wysyłam SMS-y Premium za 50% wartości. - Iceone - 09-03-2013 18:21

(09-03-2013 15:14)tomazzi napisał(a):  
(09-03-2013 14:33)Iceone napisał(a):  Gdybym miał złe intencje to myślisz, że chciałoby mi się bawić w wysyłanie SMS-ów? To byłaby strata czasu bo są zapewne lepsze i skuteczniejsze sposoby na wyciągnięcie od kogoś kasy, nie sądzisz?

to forum na kopy przerobiło już 1-dno postowych oszustów którzy otrzymali kasę a kodu z sma nie przekazali kupującemu, więc może i jesteś uczciwy ale nikt cię tu nie zna, nie masz żadnej reputacji i renomy jako sprzedający i jeśli myślisz, że ktoś takiej osobie z pierwszej łapanki zapłaci pierwszy przed otrzymaniem sms to polecam zmienić forum bo tutaj takich nie znajdziesz

a ile przerobiło już takich co dostali kod i nie zapłacili? Pewnie nie mniej Wink


RE: Wysyłam SMS-y Premium za 50% wartości. - tomazzi - 09-03-2013 18:27

(09-03-2013 18:21)Iceone napisał(a):  
(09-03-2013 15:14)tomazzi napisał(a):  
(09-03-2013 14:33)Iceone napisał(a):  Gdybym miał złe intencje to myślisz, że chciałoby mi się bawić w wysyłanie SMS-ów? To byłaby strata czasu bo są zapewne lepsze i skuteczniejsze sposoby na wyciągnięcie od kogoś kasy, nie sądzisz?

to forum na kopy przerobiło już 1-dno postowych oszustów którzy otrzymali kasę a kodu z sma nie przekazali kupującemu, więc może i jesteś uczciwy ale nikt cię tu nie zna, nie masz żadnej reputacji i renomy jako sprzedający i jeśli myślisz, że ktoś takiej osobie z pierwszej łapanki zapłaci pierwszy przed otrzymaniem sms to polecam zmienić forum bo tutaj takich nie znajdziesz

a ile przerobiło już takich co dostali kod i nie zapłacili? Pewnie nie mniej Wink

mogę zakupić kod, ale oczywiście wysyłasz pierwszy - będziesz miał wtedy 1 opinię
wybacz, ale nie mam w zwyczaju rozdawać pieniędzy na prawo i lewo nie znanym osobom i bez opinii i pierwszy nie zapłacę
jeśli jesteś zainteresowany - pw


Wysyłam SMS-y Premium za 50% wartości. - surfer0700 - 26-06-2013 18:12

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.