Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nie mogę się zalogować - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nie mogę się zalogować (/Temat-Rozwiazane-Nie-moge-sie-zalogowac-66)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Nie mogę się zalogować - jakubu - 15-11-2009 11:50

Nie wiecie o co chodzi ? zawsze se z tym radziłem wyczyściłem "ciasteczka" i gotowe.
A teraz to nic nie daje wpisuje e-mail i hasło daje SIGN IN ładuje sie a potem strona główna (logowanie) i nic;/


RE: Nie mogę się zalogować - BeSTeK - 15-11-2009 11:53

Lockerz prowadzi pewnie jakieś poprawki. Poczekajmy jeszcze parę godzin i powinno wrócić wszystko do normy Smile


RE: Nie mogę się zalogować - jakubu - 15-11-2009 12:04

W takim razie ty też nie możesz się zalogować?Smile


RE: Nie mogę się zalogować - Kleszczman - 15-11-2009 12:05

Zgadza się. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Najwyraźniej coś zmieniają bądź sami se wybierają rzeczy z restocka Tongue


RE: Nie mogę się zalogować - jakubu - 15-11-2009 12:06

OK dzięki za pomoc Smile


RE: Nie mogę się zalogować - Admin - 15-11-2009 12:20

no faktycznie padło mi też nie działa jednak podejrzewam że do wieczora zostanie to naprawione , na facebooku nie ma żadnych info...


RE: Nie mogę się zalogować - xellos666 - 15-11-2009 12:28

teraz mi dla odmiany coraz częściej nie chce się logować...:/ nie wiem z czego to wynika ale kilka razy musze powtarzać nim się zaloguje a i tak nie zawsze się udaje...może to dlatego że jest coraz więcej użytkowników


RE: Nie mogę się zalogować - Kaczka1906 - 15-11-2009 13:20

No ja mam ten sam problem ale poczekajmy zobaczymy co będzie za pare godzin


RE: Nie mogę się zalogować - xellos666 - 15-11-2009 13:27

chyba wszyscy czekają na dostawe towarów...prawdopodobnie dziś lub jutro będzie


RE: Nie mogę się zalogować - @eryt$ - 15-11-2009 13:28

Może naprawiają błąd z wyświetlaniem punktów :-)