Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Globalna pozycja rankingowa strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Globalna pozycja rankingowa strony (/Temat-Globalna-pozycja-rankingowa-strony-65989)



Globalna pozycja rankingowa strony - bbking - 07-03-2013 17:19

Globalna pozycja rankingowa strony wynosi 25,000
Pozycja lokalna 150,000
Wartość według przeglądarki 120,000 USD

Co oznacza pozycja? Ilość osób wpisujących frazę, która jest w tytule strony?

Pyt.2

Na jakiej zasadzie działa sms wysłany do np .wróżki tzn w jaki sposób generowana jest odpowiedź? (nie chodzi mi o system obsługi sms jako płatności) Czy to jest jakiś program, który odsyła smsa z odpowiedzią?
np. co mnie jutro czeka?
odp. gradobicie i koklusz.
Mam pomysł na wesołą stronę , chciałbym dowiedzieć się jak robi się takie automatyczne odpowiedzi - co i jak należy zrobić?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź.


RE: Globalna pozycja rankingowa strony - makjan - 07-03-2013 21:17

Globalny ranking - masz na myśli Alexa? Jest to ilość wejść na Twoją stronę, dowiedz się o Alexa.com.

Co do pytania drugiego - odpowiedzi są generowane za pomocą skryptów PHP. Możliwe, że odpisują na nie również ludzie. Napisz do mnie PW to podpowiem Ci więcej co i jak Smile