Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferta dla USA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Oferta dla USA (/Temat-Oferta-dla-USA-65968)



Oferta dla USA - kalutor - 07-03-2013 04:40

Chciałbym zapytać Szanowne grono użytkowników, w jaki sposób ustawić z poziomu Sharebay wyselekcjonowaną ofertę gateway? Mówiąc inaczej, żeby była w ich języku i była obsługiwana przez tamtejszych operatorów GSM?
Podpowiadaczom zareputuję Wink


RE: Oferta dla USA - Nicktim - 07-03-2013 10:09

Każda oferta jest już automatycznie dopasowywana Smile


RE: Oferta dla USA - Karczu - 07-03-2013 11:00

Od siebie także dodam, że na głównym linku oferty posortowane są wg EPC (czyli średnia wartość kliknięcia w ofertę, tj. o najlepszym stosunku wysokości stawki do jej konwersji/łatwości wykonania), natomiast dla osób, które lubią tylko wysokie stawki lub mają bardzo dobre nisze idealny będzie mirror SeaShare, na którym oferty posegregowane są automatycznie według wysokości stawek.

A wkrótce kolejny mirror, prawdopodobnie również wg EPC Smile


RE: Oferta dla USA - kalutor - 07-03-2013 12:25

(07-03-2013 10:09)Nicktim napisał(a):  Każda oferta jest już automatycznie dopasowywana Smile

Zgodnie z obietnicą chcę się zrewanżować reputem, ale nie wiedzieć czemu - nie mogę: Błąd

Ten użytkownik otrzymał od Ciebie maksymalną liczbę punktów (w jednym wątku) jaką można przyznać w dniu dzisiejszym.


RE: Oferta dla USA - Karczu - 07-03-2013 13:02

Uznajmy, że dałem mu za Ciebie Smile Później jeszcze dorzucę z konta oficjalnego ShareBay Smile


RE: Oferta dla USA - Nicktim - 07-03-2013 13:24

(07-03-2013 13:02)Karczu napisał(a):  Uznajmy, że dałem mu za Ciebie Smile Później jeszcze dorzucę z konta oficjalnego ShareBay Smile

Miło Smile


RE: Oferta dla USA - Leaders - 07-03-2013 13:25

Gotowe! Smile


RE: Oferta dla USA - Predator - 31-03-2013 00:39

Świetne