Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage 10.000 fanów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fanpage 10.000 fanów (/Temat-Fanpage-10-000-fanow-65960)



Fanpage 10.000 fanów - luxiorsan - 06-03-2013 21:55

Witam!

W kwietniu 2011 roku założyłem fanpage na Facebooku. Nie interesowałem się nim zbytnio, lecz pewnego dnia wszedłem o okazało się, że ma kilka tyś. fanów. Zacząłem się na nim trochę udzielać i ta liczba wzrosła do ok 10.000 tys. Dodałęm moze max 20-30 postów i tyle. Temtatyka jest taka, że mogę dodawać zdjęcia sam z interentu, albo moi fani mogą wysyłąć swoje i też je dodaje. Założyłem nawet specjalny mejl na ktory fani moga wysylac swoje zdjecia i spotkalo sie to z duzym zainteresowanie. (fanpage dotyczy pewniej uroczej rzeczy, ktora niektorzy ludzie maja na swojej twarzy dlatego niektorzy chca sie tym pochwalić i wysyłają swoje zdjęcia ). Moje pytanie brzmi, czy mogę na tym fanpage'u zarobić jakiekolwiek pieniądze? Jeśli tak to w jaki sposób.


Pozdrawiam


RE: Fanpage 10.000 fanów - Masakra - 06-03-2013 22:02

Mozesz sprzedawac reklamy na swoim FP, czyli ktos Ci placi, a Ty wstawiasz posta z jego strona internetowa, lub strona do jego Fan Paga. Mozesz takze sprzedac taki fan page.


RE: Fanpage 10.000 fanów - Admin - 06-03-2013 22:26

-sprzedaż reklamy na fanpagu
-reklamy w aplikacjach (o ile takowe będziesz miał)
-sprzedaż fanpaga

temat o fanpagach już istnieje w nim kontynuuj.


Fanpage 10.000 fanów - Admin - 06-03-2013 22:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.