Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BetClic - ważne pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: BetClic - ważne pomoc (/Temat-BetClic-wazne-pomoc-65959)



BetClic - ważne pomoc - ProArmsPolska - 06-03-2013 21:35

Witam, mam duży problem bo przy rejestracji podałem złą datę urodzenia ze względu na to iż jestem nie pełnoletni, oczywiście w betclic. Wymagany jest skan dokumentu tożsamości, aby zlecić wypłatę. I teraz pytanie moje jest takie, bo zlecilem wypłatę na netletter i muszę potwierdzić dane, ale ja mam 15lat a nie 23 jak podałem w bet clic.
Pilnie potrzebuje tych pieniędzy, lecz właśnie nie wiem jak je wypłacić i co im tak na prawdę przesłać, co by było gdybym podrobił datę urodzenia w paszporcie ( KOPII ) ?? PROSZĘ O POMOC, pozdrawiam


RE: BetClic - ważne pomoc - ProArmsPolska - 06-03-2013 21:37

Lub jakbym wysłał skan dowodu rodzica ??


RE: BetClic - ważne pomoc - zarabiamwnecie - 06-03-2013 21:38

nie radzę nic podrabiać. Po prostu się wkopałeś i już nie wypłacisz.. Ew. Spytaj czy możesz zmienić dane na rodzica. Trudna sprawa. A ile tej kasy?


RE: BetClic - ważne pomoc - ProArmsPolska - 06-03-2013 21:40

Właśnie danych się nie da zmienić i konsultant mi napisał, że nie można nic zmieniać...
91ZŁ, może nie aż tak dużo ale potrzebuje na komputer...


RE: BetClic - ważne pomoc - ProArmsPolska - 06-03-2013 21:43

A muszę wypłacić te pieniądze !! Są mi potrzebne jak nigdy wcześniej...


RE: BetClic - ważne pomoc - zarabiamwnecie - 06-03-2013 22:17

obawiam się, że ich nie wypłacisz. Jak chcesz to zaryzykuj i podrób..


RE: BetClic - ważne pomoc - bios - 06-03-2013 22:19

Nie radzę podrabiać. Ostatnią deską ratunku jest support. Jeżeli nic z tego to żegnaj się z kasą i następnym razem pomyśl zanim coś zrobisz.


RE: BetClic - ważne pomoc - Mksuzi - 07-03-2013 05:41

Nie masz możliwości wypłaty tych pieniędzy. Zaakceptowałeś regulamin buka świadomie - gdybyś próbował podrabiać dowód, możesz mieć problemy z prawem i to poważne.

Zastanów się czy warto dla 91 zł.


RE: BetClic - ważne pomoc - duzypawel - 07-03-2013 08:38

podrabianie dokumentów to nie najlepszy pomysł. Spróbuj przed wypłatą zmienić dane, na dane swego rodzica ale raczej Ci się nie uda.

Trzeba o tym myśleć PRZED rejestracją - rejestrować się na czyjś dowód bo niestety każdy buk wymaga późniejszego przesłania kopii dokumentu.