Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z ofertami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Problem z ofertami? (/Temat-Problem-z-ofertami-65945)



Problem z ofertami? - dziend0bry - 06-03-2013 17:34

Witajcie,

Wam tez wpadaja pobrania z PL jakby chcialy a nie mogly?
Wczoraj dwa, dzis jedno.. A przewaznie mialem z 15-20 dziennie, a teraz lipa, nic.
Moja strona jest dla Polakow, wiec jesli im oferty nie dzialaja, to ja jestem w dupie i nie zarobie nic.
Sprawdzilem jedna - chcialem wykonac i podalem swoj nr z T-Mobile - po wpisaniu PINu (bez wylaczania subskrybcji) zjadlo 6zl, a oferty nie zaliczylo.

Co sie dzieje? Smile


RE: Problem z ofertami? - Gittech - 06-03-2013 17:45

Primo, rzadko kiedy (nigdy?) jakiś serwis PPA przyjmuje pobrania od swoich użytkowników. To grozi banem.

Drugie primo, CF pomału się kończy. Radzę jak najszybciej przerzucić na jakiś inny serwis PPA. Dlaczego? Coraz więcej ludzi (w tym ja) skarży się na nie odpowiadający support i brak wypłat.

Trzecie primo, kto wie ile ofert CF nie zaliczył, a sam na nich zarobił...

Jeśli zdecydowałeś się przejść na FC to śmiało wal w mój reflink w sygnaturce Smile


RE: Problem z ofertami? - Stworkowaty - 06-03-2013 18:39

Pewno CashFile zbiera kaskę na wakację. Big Grin

Radzę przejść na AstroCash albo FireCash. Smile


RE: Problem z ofertami? - lapribbi - 07-03-2013 12:56

Witam cf jak cf ale od wczoraj z pobraniami z pl wszyscy maja problemy na ac od 20lutego codziennie z pl mam ponad 20$ wczoraj ani jedno a to nie hacki i to idzie jak nic wiec pobrania musza byc na moje sieci reklamodawcow maja albo problemy albo cos z pl poniewaz wpada pobranie jak chce to zart jakis