Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak powstał Twój nick? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak powstał Twój nick? (/Temat-Jak-powstal-Twoj-nick-6593)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jak powstał Twój nick? - Rzmijec - 07-06-2012 19:49

Uredie - You Are Die Wink
Wymyślałem nowy nick do sa:mp, takiego nie znalazłem w google ;DD A tutaj Rzmijec jestem, bo się zmienić nie da ;P
No więc Rzmijec od Żmija, tylko z błędem tak żeby śmiesznie było ;DD


RE: Jak powstał Twój nick? - xJAmaTOx - 07-06-2012 19:58

@up myślę że jak zagadasz do Adma to da się zmienić ;>


RE: Jak powstał Twój nick? - Matez - 07-06-2012 20:31

Kiedyś, dawno temu, w jakiejś starej grze wybierając imię dla swojej postaci można było wpisać maksymalnie 5 znaków. Jak się pisało więcej to zamieniało ostatnią literę. Wtedy jeszcze pisałem patrząc cały czas na klawiaturę i zamiast "Mateusz" wyszło "Matez" i mi się spodobało. Wink


RE: Jak powstał Twój nick? - Pablo1878 - 10-06-2012 17:00

Pablo - Z języka hiszpańskiego - Paweł
1878 - Data powstania klubu Manchester United


RE: Jak powstał Twój nick? - Sh4ker - 21-06-2013 07:41

Pewnego dnia zakładałem konto na forum o androidzie, gdy właśnie myślałem nad nickiem usłyszałem reklamę. Mój młodszy brat w pokoju obok głośno oglądał tv, a dobiegał do mnie dźwięk reklamy "szejk szejk szejk szejker cię rozrusza". Więc wpisałem nick Shaker, wiecie żeby było bardziej angielsko Smile . Ale ten nick był zajęty, więc "A" zamieniłem na "4". Więc od teraz prawie wszędzie daje sobie nick, Sh4ker.


RE: Jak powstał Twój nick? - blendsky - 21-06-2013 08:05

Blendsky - od nazwiska, dodatkowo dodałem końcówkę "sky" jest dwu znaczna, "sky" jako rosyjski akcent i "sky" jako niebo (coś pięknego). Każdy interpretuje to jak chce, ale każda interpretacja jest poprawna Big Grin

@UP
Fajny pomysł Big Grin Ogólnie mam zawsze problemy z wymyślaniem nicku ale już od prawie roku używam tylko jednego: blendsky Smile


RE: Jak powstał Twój nick? - sqmany - 21-06-2013 08:24

sqmany - qmam czyli rozumiem, tak to kolega w zerówce wymyślił a ja mu ukradłem Jerk


RE: Jak powstał Twój nick? - afghan - 21-06-2013 10:20

Od pewnej pięknej rośliny PEACE ! Huh


RE: Jak powstał Twój nick? - kleomenes - 21-06-2013 12:00

Od czego powstał mój nick ? Nic specjalnego. Mam tendencję do podpisywania się nickami związanymi z wielkimi ludźmi, których warto zapamiętać i o których warto poczytać Smile
Jak nick jest zajęty to dopisuję ważną datę związaną z daną postacią.


RE: Jak powstał Twój nick? - Skadi - 21-06-2013 20:32

Cytat:Skadi - w mitologii nordyckiej olbrzymka reprezentująca dzikość gór. Poślubiając Njördhra, dołączyła do grona bogiń. Stanowiła parę z mężem: symbolizowała zimę, podczas gdy on uosabiał lato.

Kocham góry Wink