Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdyby chciał rozkręcić swój własny program partkerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Gdyby chciał rozkręcić swój własny program partkerski (/Temat-Gdyby-chcial-rozkrecic-swoj-wlasny-program-partkerski-65928)



Gdyby chciał rozkręcić swój własny program partkerski - mclain - 06-03-2013 01:40

Stworzyłem ciekawy produkt (to nie żadna książka ani poradnik), który chciałbym sprzedawać, ale nie mam czasu ani pieniędzy na dystrybucję. Produkt kosztuje 30 zł, jestem w stanie podzielić się z kimś 50/50, ja zajmuję się wysyłką itd.

jakie rozwiązanie byście polecili? Nie chcę wchodzić w systemy pp, bo na start chcą grubą kasę, może jakieś inne rozwiązanie?


RE: Gdyby chciał rozkręcić swój własny program partkerski - surfer0700 - 06-03-2013 07:04

Skoro w taki sposób do tego podchodzisz, to po prostu nawiąż współpracę z kilkoma osobami, niech one zajmują się sprzedażą produktu, a Ty zgarniaj $$$ Big Grin
Co to za produkt? Jeżeli nie chcesz pisać publicznie, wyślij mi PW z informacjami.


RE: Gdyby chciał rozkręcić swój własny program partkerski - mclain - 06-03-2013 09:22

Na razie napiszę tylko, że to produkt wspomagający naukę i nie tylko. Jak na razie reklamowałem się trochę w AdWords, ale to produkt dość niszowy, więc ledwo zarobiłem na pokrycie kosztów Big Grin

Poza tym z takiego mojego "pozycjonowania" sprzedało się około 30 sztuk, więc już jakiś tam zysk jest.

I tutaj kolega ma dobre podejście, ja chciałem się podzielić z kimś moją pracą, ale ludzie są tacy, że chcieli by "gotowy system", najlepiej żebym im to podpiął, wypozycjonował, a oni żeby tylko zgarniali kasę. Jednemu gościowi zrobiłem nawet podstronę sprzedażową i do dzisiaj przez ponad miesiąc, nie dodał do tego złamanego linka, więc nadzieja na współpracę dość zmalała.

Dlatego szukam - może są jakieś programy pośredniczące, które nie kasują aż tak jak na przykład propartner.


RE: Gdyby chciał rozkręcić swój własny program partkerski - Admin - 06-03-2013 10:26

Jeśli to poradnik/pdf to wystaw na złotemyśli lub interkursy.


RE: Gdyby chciał rozkręcić swój własny program partkerski - mclain - 06-03-2013 23:48

(06-03-2013 10:26)Admin napisał(a):  Jeśli to poradnik/pdf to wystaw na złotemyśli lub interkursy.

Nie, to nie poradnik Smile Sory że jestem taki tajemniczy, ale cały czas pracuję nad strategią. To sesje dźwiękowe - coś jakby nagrania wspomagające naukę. Ostatnio sporo zakupów poszło z pozycjonowania, powiem więcej - zarobiłem na tym czterocyfrową kwotę.

Jeśli ktoś ma ciekawą i własną bazę mailową, forum, bloga, serwis, to chętnie nawiążę jakąś ciekawą współpracę. Śmiało - piszcie, to w końcu forum o zarabianiu.


RE: Gdyby chciał rozkręcić swój własny program partkerski - Nikodemsky - 21-03-2013 20:19

Według mnie powinieneś zainwestować kilka złotych na reklamę na stronach, które są w jakikolwiek sposób powiązany z nauką - przy innych, gdzie będzie zbyt duża rozbieżność tematyki zainteresowanie może być po prostu małe.

Na Twoim miejscu załatwiłbym ze 3-4 recenzje produktu, następnie przygotował tekst pod reklamę(ewentualnie jakiś banner) i zgłosił się do stron typu Faktopedia, czy coś w ten deseń i nawiązał współpracę.


RE: Gdyby chciał rozkręcić swój własny program partkerski - mclain - 22-03-2013 09:42

Nikodemsky, ja wiem jak się robi marketing, PR itd Wink To jest mi naprawdę znane i oczywiście te narzędzia idą swoją drogą, jednak jak się okazuje, system partnerski jest najlepszym i zarazem najtańszym rozwiązaniem.

Nie ogranicza 2 stron, bo jeśli Ty masz np. stronę o nauce i masz dziennie 1000 uu., krzyczy mi 1000 zł za miesiąc wyświetlania banera i przykładowo się zgadzam, ale okazuje się, że KOMPLETNIE nie trafiłem w grupę, no to ja jestem w plecy.

A jeśli masz np. 200 uu dziennie, ale są super grupą docelową i powiedziałeś mi 50 zł za miesiąc, natomiast ja sprzedałem 50 x 20 i zarobiłem tysiaka, to trochę Ci smutno, bo w przypadku partnerskiego, miałbyś 50%

Tak to widzę Smile


RE: Gdyby chciał rozkręcić swój własny program partkerski - Nikodemsky - 22-03-2013 12:17

(22-03-2013 09:42)mclain napisał(a):  Nie ogranicza 2 stron, bo jeśli Ty masz np. stronę o nauce i masz dziennie 1000 uu., krzyczy mi 1000 zł za miesiąc wyświetlania banera i przykładowo się zgadzam, ale okazuje się, że KOMPLETNIE nie trafiłem w grupę, no to ja jestem w plecy.

A jeśli masz np. 200 uu dziennie, ale są super grupą docelową i powiedziałeś mi 50 zł za miesiąc, natomiast ja sprzedałem 50 x 20 i zarobiłem tysiaka, to trochę Ci smutno, bo w przypadku partnerskiego, miałbyś 50%

Tak to widzę Smile

Ryzyko prywatnych reklamodawców - jednak zakładając, że znalazłeś stronę idealną pod swój produkt ustalasz odpowiednie warunki współpracy, przy sukcesywnej konwersji itd. ty nawiązujesz dalszą współpracę -a właściciel strony pobiera większą sumę miesięcznie - obaj jesteście zadowoleni. Nikt o zdrowych zmysłach nie wyśpiewa 1000zł za wyświetlanie bannera u siebie przy 1k UV, byłaby to sytuacja skrajnie zabawna(bynajmniej dla jednej ze stron). Każdy właściciel strony jest w stanie śledzić przekierowania ze swojej strony przez banner, no ale znów nie ma pojęcia czy de facto ktoś produkt kupił, czy nie - jeśli nie jest to jakoś zautomatyzowane przez skrypt pp, wtedy pozostaje tylko Twoja dobra wola i jest utrzymywana nadal zdrowa współpraca.

Widzę również, że z jednej strony szukasz nowych horyzontów - ale z drugiej za bardzo nie chcesz ryzykować - jeśli znasz się na marketingu, PR itd. to raczej pozostałbym na Twoim miejscu przy zatrudnieniu kilku osób do pośredniej sprzedaży - oczywiście jest to Twój wybór

Wielu sukcesów życzę, niewiele jest osób, które startują w mniej oklepane kierunki zarobku w sieci.