Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szukam opinii o gieldatekstow.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: szukam opinii o gieldatekstow.pl (/Temat-szukam-opinii-o-gieldatekstow-pl-65919)



szukam opinii o gieldatekstow.pl - lazaaaa - 05-03-2013 21:28

Witam.
Natrafiłem gdzieś w internecie na link gieldatekstow.pl pomysł z pisaniem precli wydaje mi sie być sensowny jak i możliwość ustalenia manualnie ceny sprzedaży precla.

Zatem pytania:
- Korzysta ktoś z tego serwisu ?
- Czy jest wypłacalny ?
- W jakim przedziale czasowym i ile zarobiłeś ? ( jeżeli korzystasz )


RE: szukam opinii o gieldatekstow.pl - Mksuzi - 06-03-2013 01:07

Jeżeli trafisz w nisze to zakup twoich precli może się odbyć nawet i 24h po dodaniu do serwisu.

Tak to musisz czekać... Lista precli innych jest bardzo długa..

Serwis jest wypłacalny, ale ma oczywiście limity wypłat.

Bardziej polecam ci szukanie zleceń na własną rękę - gdyż jest to strasznie banalne a zapotrzebowanie ogromne.

Na dodatek wyjdziesz na pewno lepiej na tym niż na handlowaniu za pomocą owej platformy.


RE: szukam opinii o gieldatekstow.pl - koksiarz28 - 28-03-2013 20:37

Ja napisałem tekst i żadnej wypłaty nie dostałem na swoje konto


RE: szukam opinii o gieldatekstow.pl - Mksuzi - 28-03-2013 21:23

1. Kupił to ktoś?
2. Czy kosztował więcej niż minimalna wypłata?
3. Znasz zasady tego serwisu ?


RE: szukam opinii o gieldatekstow.pl - chmielunia - 30-07-2015 16:23

Działam na giełdzie tekstów od kwietnia 2015, około 2h tygodniowo, uzbierało mi się 400 zł netto, mam kilka porad dla początkujących, nawet tych, którzy nie potrafią pisać, zapraszam na priv (wymagana rejestracja z refa, dorzucam gratis ebook "Czterogodzinny tydzień pracy")