Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inf. o 'zarobcos' ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inf. o 'zarobcos' ?? (/Temat-Inf-o-zarobcos-65918)

Strony: 1 2


Inf. o 'zarobcos' ?? - eris109 - 05-03-2013 21:11

Ostatnio zaczęłam szukać nowych stron, na których można zarabiać.
Natrafiła na " zarobcos.cba.pl ". Macie może jakieś informacje na temat tej str? Jest wiarygodna? Ten link dostałam dzięki wcześniejszemu wysyłaniu zgłoszeń, co jest dziwne bo z refa każdy chce jak najwiecej ludzi zgarnąć a nie bawić się w podchody...


RE: Inf. o 'zarobcos' ?? - Kzn - 05-03-2013 21:36

Sama nazwa cba.pl mówi, że to fake. Albo SCAM.


RE: Inf. o 'zarobcos' ?? - zarabiamwnecie - 05-03-2013 21:38

to jest na 100 % fail nie polecam!


Odp: Inf. o 'zarobcos' ?? - Slight - 05-03-2013 21:39

Dokładnie. Lepiej się tam nie udzielać. Big Grin

Wysłane z mojego GT-S5660


RE: Inf. o 'zarobcos' ?? - jasmin - 05-03-2013 22:01

Ktoś obiecuje 1000 zł w tydzień, a korzysta z darmowego hostingu i domeny? Undecided


RE: Inf. o 'zarobcos' ?? - zarabiamwnecie - 05-03-2013 22:04

(05-03-2013 22:01)jasmin napisał(a):  Ktoś obiecuje 1000 zł w tydzień, a korzysta z darmowego hostingu i domeny? Undecided

To jest naciąganie. Tak jak z 'pracą w składaniu długopisów'.


RE: Inf. o 'zarobcos' ?? - WazzaP - 05-03-2013 22:34

Zakładasz konto bankowe z jego polecenia = koleś dostaje kaskę i na tym współpraca się kończy..Wink


RE: Inf. o 'zarobcos' ?? - Strus191 - 05-03-2013 22:48

Przepraszam, ale to żaden "fake" czy "SCRAM" tylko MOJE info o programie partnerskim. Fakt nabijam sobie poleconych bo z nich mam dodatkowy % Jeśli ktoś nie wierzy to mógł zapytać poprzez formularz na stronie, nie spamuje i wysyłam tylko informacje jak i co robić żeby zarobić. Ktoś chce to się zapisuje, jeśli nie to nie. Nikogo nie nękam i nie robię sobie bazy adresowej.
Pozdrawiam
Robert Kamiński


RE: Inf. o 'zarobcos' ?? - Strus191 - 05-03-2013 22:52

A co do hostingu, miałem już ten adres zanim znalazłem program partnerski z którego korzystam i jakoś tak został, nie zmienię go bo za dużo ludzi go zna Smile wcześniej to była strona z bannerami do autosurfów i innych programów gdzie zarabiałem kilka groszy tygodniowo. W obecnym zarabiam a jak ktoś nie wierzy to jego sprawa. PZDR


RE: Inf. o 'zarobcos' ?? - Strus191 - 05-03-2013 23:43

sorry ale w statystykach strony googla zobaczyłem że ktoś ze strony zarabiam.com wbił do mnie na zarobcos.cba.pl i zastanawiałem się jak, ponieważ tu nie zostawiałem linka. Na pewno to nie multikonto.
ps.
Tak mam 2 posty (teraz 3) w dodatku jeden pod drugim i nie dołączyłem dzisiaj lecz w styczniu