Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cantbeatfree - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: cantbeatfree (/Temat-cantbeatfree-65916)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Ratchet - 22-04-2013 19:33

Jackpot póki co dalej jest tygodniowy, ostatnia wygrana to 144 punkty, co jak na tygodniowy okres jest śmieszną ilością. Zrobiła się lekka lipa.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - krisrob - 22-04-2013 20:22

(22-04-2013 19:33)Ratchet napisał(a):  Jackpot póki co dalej jest tygodniowy, ostatnia wygrana to 144 punkty, co jak na tygodniowy okres jest śmieszną ilością. Zrobiła się lekka lipa.
Zgadza się, ale z tygodnia na tydzień spada liczba punktów i będą musieli przywrócić ten dzienny gdzie można było wygrać te 30-50centów a nie klikać cały tydzień żeby utrzymać te o,4-0,5% i załapać się na wygraną. Faktycznie te 144pkt to mało a w tym tygodniu będzie jeszcze mniej. Ja czekam na dzienny.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Masterjam - 23-04-2013 08:01

Ja w zeszłym tygodniu klikałem na poziomie 0,8% i się nie załapałem Sad
ogólnie daję sobie spokój póki nie przywrócą dziennego jackpota. Poświęcę więcej czasu na inne serwisy, płacące 2 razy więcej (nie uwzględniając loterii)


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - krisrob - 23-04-2013 16:07

(23-04-2013 08:01)Masterjam napisał(a):  Ja w zeszłym tygodniu klikałem na poziomie 0,8% i się nie załapałem Sad
ogólnie daję sobie spokój póki nie przywrócą dziennego jackpota. Poświęcę więcej czasu na inne serwisy, płacące 2 razy więcej (nie uwzględniając loterii)
Ja miałem 0,5% i 1,44$ wpadło(przeliczyłem ilość tasków i faktycznie nieopłacało się), ale dzisiaj było losowanie, więc chyba wrócił jackpot dzienny. Tylko zapomniałem gdzie się sprawdza listę zwycięzców oraz następne losowanie(albo zapomniałem albo to zlikwidowali). Jakby ktoś wiedział to proszę o pomoc.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Perszing - 24-04-2013 11:02

Mam pytanie, zarejestrowałem się na tym serwisie kilka dni temu, zarobiłem już niecałe 9$, ale jak do jasnej cholery wypłacić kasę z tej strony? Tongue


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - krisrob - 24-04-2013 15:20

(24-04-2013 11:02)Perszing napisał(a):  Mam pytanie, zarejestrowałem się na tym serwisie kilka dni temu, zarobiłem już niecałe 9$, ale jak do jasnej cholery wypłacić kasę z tej strony? Tongue
Naciskasz ikonkę REWARDS wybierasz płatność na PayPala tą 5$ i wypłacasz. Można wypłacać tylko po 5$ czyli po 495pkt, więc żebyś mógł wypłacić resztę to musisz dozbierać następne 495.

Wrócił jackpot dzienny-już mi tu się bardziej kalkuluje bo wczoraj zrobiłem 6 tasków do tego dostałem 23pkt z jackpota, czyli wychodzi 35 -podzielić to przez 12 stron z obrazkami wyszła stawka 2,9pkt za task. Mowa o tym tasku z małymi obrazkami.
Myślę że punktów dziennie będzie coraz więcej czyli i pula większa.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Perszing - 24-04-2013 18:44

Dzięki za odpowiedź, trochę dziwnie zrobili te wypłaty, ale trudno. A orientujesz się ile PayPal zdziera prowizji z takiego jednego 5-dolarowego zlecenia?

Co do jackpota, to dzienny jest zdecydowanie lepszy, bo nie trzeba być stale aktywnym jak przy tygodniowym.

Czy ten task, o którym piszesz z małymi obrazkami, to ten Flag images 2 (druga wersja)? Bo jeśli tak to wczoraj pokazał mi się komunikat Max Work i coś tam dalej, wyrobiłem chyba mmaksimum Tongue i szkoda, bo dzisiaj zniknął, a tak pięknie wchodził.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - krisrob - 24-04-2013 19:15

(24-04-2013 18:44)Perszing napisał(a):  Dzięki za odpowiedź, trochę dziwnie zrobili te wypłaty, ale trudno. A orientujesz się ile PayPal zdziera prowizji z takiego jednego 5-dolarowego zlecenia?

Co do jackpota, to dzienny jest zdecydowanie lepszy, bo nie trzeba być stale aktywnym jak przy tygodniowym.

Czy ten task, o którym piszesz z małymi obrazkami, to ten Flag images 2 (druga wersja)? Bo jeśli tak to wczoraj pokazał mi się komunikat Max Work i coś tam dalej, wyrobiłem chyba mmaksimum Tongue i szkoda, bo dzisiaj zniknął, a tak pięknie wchodził.
PayPal bierze 5c z 5$, ale w sumie wychodzi na zero bo wypłacasz 495pkt i dostajesz 4,95$

Tak to jest ten task Flag images 2, za jakiś czas powinien Ci się pojawić znowu(dokładnie nie wiem co ile to resetują- tydzień albo dwa)


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - japan - 25-04-2013 01:32

Nic Paypal nie bierze. Wymieniłem 495 pkt na 5$ i żadnej opłaty nie było.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Perszing - 25-04-2013 12:06

A orientujecie się co dają te karty VIP za 7500 punktów? Karta VIP z PayPala umożliwia po zakupie chyba lepszy kurs wymiany punktów na dolary, ale jeśli dobrze zrozumiałem jest ważna tylko miesiąc, co jest nieopłacalne, bo 7500 punktów to 75$. Słabo znam angielski i nie wiem czy dobrze to zrozumiałem, opłaca się kupować tą kartę VIP z PayPala?