Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cantbeatfree - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: cantbeatfree (/Temat-cantbeatfree-65916)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - aero2 - 08-04-2013 11:29

Też sobię sprawdzę jak tu zalicza, choć minimum trochę za wysokie jest.Cool


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Ratchet - 08-04-2013 13:35

Raczej ilość wykonanych przez Ciebie zadań jest dzielona przez całkowitą ilość wykonanych zadań przez wszystkich użytkowników. Jeśli nic nie robisz, to Twoje procentowe szanse spadają, bo inni w tym czasie nie próżnują, liczba nabitych przez Ciebie zadań nie zmienia się, a liczba zadań wykonanych przez wszystkich stale rośnie, te procentowe szanse to po prostu stosunek liczby Twoich wykonanych zadań do całkowitej liczby zadań wykonanych przez wszystkich. Chyba tak to działa Smile

To oznacza, że nie da się nabić w ostatni dzień przed losowaniem dużej szansy procentowej, bo liczba wykonanych zadań przez wszystkich będzie już zbyt duża, trzeba być aktywnym prawie cały czas, sprytne. Z większą korzyścią dla twórców tej strony i stale aktywnych użytkowników Smile


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - japan - 08-04-2013 14:20

(08-04-2013 10:41)Masterjam napisał(a):  Procenty spadają bo zauważ że przybywa ogólnie wykonanych zadań i to jest dzielone na ilość działających w danym tygodniu userów. Tak mi się wydaje Smile


Chodziło mi o udział procentowy kilka godzin przed jackpotem.



(08-04-2013 13:35)Ratchet napisał(a):  Raczej ilość wykonanych przez Ciebie zadań jest dzielona przez całkowitą ilość wykonanych zadań przez wszystkich użytkowników. Jeśli nic nie robisz, to Twoje procentowe szanse spadają, bo inni w tym czasie nie próżnują, liczba nabitych przez Ciebie zadań nie zmienia się, a liczba zadań wykonanych przez wszystkich stale rośnie, te procentowe szanse to po prostu stosunek liczby Twoich wykonanych zadań do całkowitej liczby zadań wykonanych przez wszystkich. Chyba tak to działa Smile

To oznacza, że nie da się nabić w ostatni dzień przed losowaniem dużej szansy procentowej, bo liczba wykonanych zadań przez wszystkich będzie już zbyt duża, trzeba być aktywnym prawie cały czas, sprytne. Z większą korzyścią dla twórców tej strony i stale aktywnych użytkowników Smile


Po prostu musiałbyś w ten ostatni dzień nabić tyle co inni nabijali tydzień, da się, ale osobiście nie dałbym rady 10 godzin ślęczeć nad tym jednego dnia Big Grin


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - krisrob - 08-04-2013 16:41

Faktycznie wydłużyli terminy jackpota, następne losowanie będzie 13 kwietnia. Mi osobiście nie za bardzo się to podoba, bo wolałem sobie kliknąć kiedy chcałem, nabić ten 1% i wygrywałem za każdym razem, a teraz jest trochę takie przymuszanie do aktywności, ale widzę że się im to sprawdziło bo punktów przybywa szybko. Jest to gdzieś ogłoszone że tak będzie zawsze? Znalazł ktoś?


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - japan - 08-04-2013 22:19

(08-04-2013 10:41)Masterjam napisał(a):  Procenty spadają bo zauważ że przybywa ogólnie wykonanych zadań i to jest dzielone na ilość działających w danym tygodniu userów. Tak mi się wydaje Smile

(08-04-2013 16:41)krisrob napisał(a):  Faktycznie wydłużyli terminy jackpota, następne losowanie będzie 13 kwietnia. Mi osobiście nie za bardzo się to podoba, bo wolałem sobie kliknąć kiedy chcałem, nabić ten 1% i wygrywałem za każdym razem, a teraz jest trochę takie przymuszanie do aktywności, ale widzę że się im to sprawdziło bo punktów przybywa szybko. Jest to gdzieś ogłoszone że tak będzie zawsze? Znalazł ktoś?


Pytałem na chacie i mod odpowiedział mi, że admin zdecydował, że w tym miesiącu tak będzie.

Co do większej aktywności, wcześniej dzienny jackpot to było około 2-3,5 tys. pkt, czyli wychodzi około 16 tys. tygodniowo. Teraz tygodniowy wynosił 18 tys, więc niewiele więcej i jak robisz tyle samo ofert w ciągu dnie ile robiłeś w tamtym miesiącu to powinieneś zgarnąć tego jackpota.

Ale fakt faktem, że jest to złe rozwiązanie, bo wcześniej przykładowo jednego dnia się nie udało, ale drugiego wygraliśmy, a teraz mamy tylko 1 okazję w tygodniu i można się minąć z wygraną.

Mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu wróci stary jackpot.

Btw. czekam na wypłatę ponad 10 dni, podobno jakieś problemy z CF.


edit: właśnie doszła.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - HinaruPl - 09-04-2013 15:31

Poszło z refa.
Zobaczymyjakmi bedzie szło.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - krisrob - 14-04-2013 09:10

Na jackpocie tygodniowym wygrana 208 pkt (2,08$). Tym razem się załapałem ale musiałem prawie codziennie coś zrobić żeby utrzymać te 0,4% szansy.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Masterjam - 14-04-2013 09:20

Ja to samo ,wpadło 208 pkt ze średniej 0,4% Smile

Dotarły w ciągu 4 dni 2 wypłaty Smile w sumie 10$


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - krisrob - 17-04-2013 21:46

Dzisiaj jest głosowanie czy przywrócić jackpot dzienny - większość głosuje za codziennym(za głos 1c)


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - krisrob - 21-04-2013 19:08

Orientuje się ktoś czy wrócił dzienny jackpot, czy dalej tygodniowy?