Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cantbeatfree - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: cantbeatfree (/Temat-cantbeatfree-65916)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Masterjam - 02-04-2013 22:08

W debits jest Reward ,ale w pending jest 0 - może jutro rano wskoczy

EDIT: Niestety do teraz nie ma żadnych zmian czy aby jest wypłata przetwarzana Sad. Z konta odjęte a support milczy mimo wysłania zapytania .Na razie lipa


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Masterjam - 07-04-2013 08:57

Dziś w nocy piękny jackpot 1,78$ Smile


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Lukaskov96 - 07-04-2013 15:41

Mam takie pytanko. Dlaczego nie mogę wybrać oferty tasków ze zdjęciami(pisze że niedostępne), kiedy znów te taski z obrazkami będą dostępne??


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Ratchet - 07-04-2013 18:40

O co chodzi z tym jackpotem, czy to jest jakieś losowanie? To się dzieje automatycznie, czy trzeba się jakoś zgłosić do tego? Robię taski od 4 dni, a z żadnego dotychczasowego jackpota nie zobaczyłem ani centa. Angry


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - japan - 07-04-2013 19:07

W tamtym miesiącu był codziennie jackpot (około 5 rano), w tym miesiącu zmienili na cotygodniowy, swoje udziały w jackpocie możesz zobaczyć po lewej stronie w okienku "Jackpot". Wygrywa około 100 osób, więc 1 % udziałów przydałoby się mieć, jednak nie jest to reguła, ostatnio z 0,1% wygrałem tego większego (90 centów), tym razem niestety 0,1 nie wystarczyło.

Nie trzeba się zgłaszać, po prostu wykonujesz taski i automatycznie dostajesz "losy/udział" w jackpocie.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Ratchet - 07-04-2013 23:54

Jeśli jest tak jak mówisz i jackpot jest teraz raz na tydzień, to 1% szansy, to teraz będzie za mało, bo procenty będą się kumulować do weekendu.

Ma ktoś może tak jak ja, że task NEW RULES, który jest wyceniony na 2 punkty, czasami wchodzi za 4? Nie wiem, czy to tylko u mnie tak się dzieje, czy to zależy od czegoś, może chodzi o utrzymywanie procentowego wskaźnika zaliczeń tasku powyżej konkretnego pułapu?


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - japan - 08-04-2013 00:28

Nie wiem jak to obliczyłeś, ale jeśli będziesz miał 1% losów z puli tygodniowej to masz 1% udziałów w jackpocie.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Masterjam - 08-04-2013 08:38

Dokładnie tak jest ja miałem 0,4% i tak dostałem te 1,78$. Ratchet nabijaj przez cały tydzień a masz dużą szansę że załapiesz się na jackpota Smile


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Ratchet - 08-04-2013 09:30

Wczoraj późnym wieczorem miałem 2,5% szansy, dziś rano patrzę już tylko 1,2%, zrobiłem dwa taski i jest 1,4%. Wygląda na to, że jak nic nie robisz to procenty spadają. Z tego wynika chyba też, że nie trzeba cały czas nabijać punków, żeby mieć szansę w losowaniu, bo skoro procenty spadają, to wystarczy zacząć nabijać punkty dzień przed losowaniem Wink

Co z tym taskiem NEW RULES za 2 punkty, który często wchodzi za 4, tylko ja tak mam? Rolleyes


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Masterjam - 08-04-2013 10:41

Procenty spadają bo zauważ że przybywa ogólnie wykonanych zadań i to jest dzielone na ilość działających w danym tygodniu userów. Tak mi się wydaje Smile