Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cantbeatfree - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: cantbeatfree (/Temat-cantbeatfree-65916)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Ratchet - 12-05-2013 21:40

Powtórzę to co kiedyś pisał założyciel tego tematu. Najbardziej opłacało się na tej stronie robić task "Flag Images 2", bo to najszybszy do zrobienia task jaki istnieje. Wystarczyło go zrobić 20, lub 30 kilka razy, żeby być prawie pewnym wygranej na jackpocie. Do tego gdy zrobiłeś komplet 2 tasków, to bardzo często dostawałeś 3 centa gratis, (obecnie dzieje się tak bardzo rzadko, przynajmniej u mnie). Sumarycznie z jackpotem i tym trzecim dodatkowym centem był to baaardzo opłacalny task do robienia, ale ostatnio coś się chyba popsuło. Trzeci dodatkowy cent nie wpada prawie w ogóle, a wygrane w jackpocie mocno spadły. Trzeba pamiętać, że ten serwis zarobkowy ma zaniżone stawki za taski i akcje i jeżeli nie odbijesz sobie tego w jackpocie to przestaje być on opłacalny, a tak jak pisałem wczorajszej nocy wygrałem ledwie 8,85 punktu. Może wszystko wróci do normy, zobaczymy.

Jak ktoś szuka jeszcze jakiegoś serwisu GPT, to polecam zajrzeć na surewardsgpt.com stawki podobne jak na gptbanks i honeydollarz. Minimum do wypłaty 2$, z tym, że na początku okazało się, że po zleceniu pierwszej wypłaty, PayPal z 2$ zabrał mi 0,4$. Już miałem rzucić tą stronę gdy po zarobieniu 5$ dostałem 1$ gratis. Obecnie zbieram do 10$, jeśli okaże się, że prowizja PayPala nie zmieni się, a bonus 1$ jest przyznawany co każde zarobione 5$, to ten serwis będzie bardziej opłacalny od tych dwóch wymienionych wcześniej Smile.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - krisrob - 12-05-2013 22:05

(12-05-2013 21:40)Ratchet napisał(a):  Powtórzę to co kiedyś pisał założyciel tego tematu. Najbardziej opłacało się na tej stronie robić task "Flag Images 2", bo to najszybszy do zrobienia task jaki istnieje. Wystarczyło go zrobić 20, lub 30 kilka razy, żeby być prawie pewnym wygranej na jackpocie. Do tego gdy zrobiłeś komplet 2 tasków, to bardzo często dostawałeś 3 centa gratis, (obecnie dzieje się tak bardzo rzadko, przynajmniej u mnie). Sumarycznie z jackpotem i tym trzecim dodatkowym centem był to baaardzo opłacalny task do robienia, ale ostatnio coś się chyba popsuło. Trzeci dodatkowy cent nie wpada prawie w ogóle, a wygrane w jackpocie mocno spadły. Trzeba pamiętać, że ten serwis zarobkowy ma zaniżone stawki za taski i akcje i jeżeli nie odbijesz sobie tego w jackpocie to przestaje być on opłacalny, a tak jak pisałem wczorajszej nocy wygrałem ledwie 8,85 punktu. Może wszystko wróci do normy, zobaczymy.

Jak ktoś szuka jeszcze jakiegoś serwisu GPT, to polecam zajrzeć na surewardsgpt.com stawki podobne jak na gptbanks i honeydollarz. Minimum do wypłaty 2$, z tym, że na początku okazało się, że po zleceniu pierwszej wypłaty, PayPal z 2$ zabrał mi 0,4$. Już miałem rzucić tą stronę gdy po zarobieniu 5$ dostałem 1$ gratis. Obecnie zbieram do 10$, jeśli okaże się, że prowizja PayPala nie zmieni się, a bonus 1$ jest przyznawany co każde zarobione 5$, to ten serwis będzie bardziej opłacalny od tych dwóch wymienionych wcześniej Smile.



RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - krisrob - 12-05-2013 22:11

To fakt facet musi podnieść stawki, bo coraz mniej ludzi tam robi, pkt do jackpota coraz mniej i jeszcze mniej ludzi i mniej pkt i kółko się zamyka.

Myślę że błędem było wprowadzenie jackpota tygodniowego, bo wtedy dużo ludzi odeszło.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - kolo33 - 13-05-2013 15:18

Mam 420 points i do wypłaty jeszcze dozbieram ale wiecznie nie będę siedział w GPT dlatego nie długo przechodzę się na coś innego. Tego 3 centa nigdy nie dostałem, a na innych gpt nie ma flag images new ui 2, a new ui 1 się robi o wiele dłużej.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - krisrob - 13-05-2013 16:24

Ależ jak najbardziej trzeba dozbierać do wypłaty. Ja mam 288 i nie zamierzam tego zostawiać. Nie wiem na których serwisach jest ten task flag images new ui 2, ale na jednym w którym jestem też jest po 0,01$ a ten z większymi obrazkami flag images new ui 1 po 0,02$, więc myślę że aż tak źle to nie jest.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - Ewcia6000 - 14-05-2013 12:58

zapisałam się z refa Smile


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - kolo33 - 19-05-2013 18:23

Wypłata dzisiaj zlecona Smile A to dlatego tak późno ponieważ czekałem aż mi zakceptują ofertę i nie robiłem tasków.


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - krisrob - 21-05-2013 18:46

Teraz admin dorzuca Activity Bonus 3 centy dziennie.
Stawki bez zmian ,ruch na stronie średni(ostatni mój jackpot 25 c)

[Obrazek: beztytuunuq.jpg]

Uploaded with ImageShack.us


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - kolo33 - 21-05-2013 21:42

A ja dziś napisałem w sprawie wypłaty i kilka godzin po otpisał mi jakiś Jeanie i napisał że wypłaci jak dostanie pieniądze z offers walls. Spytałem czy długo. On napisał że powinno być niedługo. "no it should be not be long time"


RE: cantbeatfree pewny serwis GPT Online od 2 lat 7 miesięcy - losiaczek17 - 24-05-2013 16:41

cześć, mam pytanie - jak zmienić adres paypal i zlecić wypłatę? Smile