Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ceny nagród ze Sklepu ujawnione! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Ceny nagród ze Sklepu ujawnione! (/Temat-Ceny-nagrod-ze-Sklepu-ujawnione-6591)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ceny nagród ze Sklepu ujawnione! - larw - 04-05-2010 22:32

Powiedzcie mi z ciekawości skąd te wiadomości? Wziąłem swoje drugie konto z lockerz, którego już nie używam (ma Z-lista) wszedłem z bramki proxy amerykańskiej, zmieniłem adres na USA, łącznie z kodem i ulicą. I shop jest nadal coming soon? O co chodzi?


RE: Ceny nagród ze Sklepu ujawnione! - Burned - 04-05-2010 23:36

Ci od lockerz LAB oni mają dostęp do shopu i pewnie oni umieścili na necie zdjęcia, USA też musi jeszcze czekac na sklep.


RE: Ceny nagród ze Sklepu ujawnione! - Daminn - 05-05-2010 00:01

Ja już wole drożej, ale być pewny że coś wygram!


RE: Ceny nagród ze Sklepu ujawnione! - SZAFI - 05-05-2010 08:50

Ja tam zbieram PTZ na XBOXA a na restocki nie czekam bo szkoda czasu ;/


RE: Ceny nagród ze Sklepu ujawnione! - Athemis - 05-05-2010 08:56

Obniżę sobie cenę jak się da, a resztę zapłacę $ co mi tam.
I tak nie zapłacę więcej niż 1/3 normalnej ceny. Jest OK Tongue


RE: Ceny nagród ze Sklepu ujawnione! - Krafo - 05-05-2010 09:22

Ja tak samo jak Szafi tylko że nie zbieram na Xboxa bo bez z-listera to jakieś 500+ dni Big Grin


RE: Ceny nagród ze Sklepu ujawnione! - alkvito - 05-05-2010 10:26

Ja też zbieram na x-a tylko chciałbym poznać te 20 sposobów na zdobywanie ptz, bo inaczej to troszkę długo będzie się to zbierało ;]


RE: Ceny nagród ze Sklepu ujawnione! - matt88 - 05-05-2010 10:40

jesli dadza wiecej sposobow to git ;p a jesli nie to i tak nie jest zle, moglo byc gorzej ;p pozostaje tylko czekac i czekac ;p


RE: Ceny nagród ze Sklepu ujawnione! - areklol22 - 05-05-2010 10:47

No ciekawy ten sklep bendzie ciekawe dla polski ruszy i inncych krajów i ciekawe jak bendzie mozna jeszcze inczaej PTz bendzie mozna zdobywac Smile


RE: Ceny nagród ze Sklepu ujawnione! - emaema - 05-05-2010 10:51

niechce nic mowic ale w moim przypadku to mam czas do wrzesnia aż mi nie zresetują ptz.. wiec czekam z niecierpliwościa także Big Grin