Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sylwester :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Sylwester :P (/Temat-Sylwester-P-659)



Sylwester :P - adamczyk94 - 01-01-2010 14:04

Witam!

Ogólnie to ciekawi mnie jak spędziliście sylwka, czy w domu, czy na jakimś party i czy w ogóle na restock zaglądaliścieTongue. Ja generalnie to zostałem w domu, bo nie miałem akurat, gdzie iść, więc zjadłem jakieś żarło i siedziałem przed kompem sprawdzając od czasu do czasu PTZ Place. No i później rozgadałem się z kolegą na GG, zaglądam pięć min. przed dwunastą, a tu się okienko logowania się pojawia, zalogowałem się, lecz jak powszechnie wiadomo wszystkie(prawie?) już zostały wykupione. Ogólnie trochę zły byłem na siebie, bo i tak siedziałem przed kompem, a i tak przegapiłem :s. Później to tylko już szampan z rodzicami, puściłem swoje fajerwerki, a później z braku zajęcia siedziałem jescze i sprawdzałem czy może jeszcze "dosypią" nagrody. Jak już potem zamknęli stronę to powoli zacząłem tracić nadzieję. No i po 3 wył kompa i pooglądałem trochę TV i poszedłem spać. Ogólnie ten sylwek taki sobie(nie ze względu na restock!), nawet widać , że ludzie mniej fajnych fajerwerków puszczaliTongue. Mam nadzieję, że następny sylwek uda mi się bardziej(i bez restocku na karku również...) i tego również wam życzę!Big Grin