Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
oGame - nowy serwer - 8k antymaterii gratis! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: oGame - nowy serwer - 8k antymaterii gratis! (/Temat-oGame-nowy-serwer-8k-antymaterii-gratis-65888)

Strony: 1 2


oGame - nowy serwer - 8k antymaterii gratis! - djmurek - 05-03-2013 09:56

Witam. Wczoraj otworzyli nowy serwer "Sirius". Po potwierdzeniu maila dostaje sie 8 000 antymaterii, ktora ulatwia gre Smile

Gra przegladarkowa, mi bardzo przypadla do gustu. Jesli chcesz sprobowac swoich sil zarejestruj sie:

reflink: http://ogame.pl?refId=119+102810
czysty: http://ogame.pl


Moj nick w grze to mazur69, jesli ktos potrzebowalby pomocy Smile

Edit. Padł pomysł na stworzenie sojuszu pod banderolą forum zarabiam.com
Zachęcam do rejestracji. Piszcie w grze: mazur69


RE: oGame - nowy serwer - 8k antymaterii gratis! - kleomenes - 05-03-2013 11:00

Ahh, Ogame. Jedna z przyczyn niewysypiania się Big Grin
Fak faktem, gra ciekawa ale chyba wprowadzili jakieś zmiany, czyt. dodatkowe opcje. Podobno nie wyszło to najlepiej. Poza tym jak chcesz coś ugrać to trzeba bulić Tongue


RE: oGame - nowy serwer - 8k antymaterii gratis! - djmurek - 05-03-2013 11:55

Ja gram bez placenia. Moze pierwszy nie bede, ale nawet jak bede w top 100 to potem takie konto mozna za ladne pieniadze sprzedac Smile

Zmieniona jest cala szata graficzna. To juz nie jest to samo co gra w tabelkach Tongue
Ale idzie sie przyzwyczaic Smile


RE: oGame - nowy serwer - 8k antymaterii gratis! - kleomenes - 05-03-2013 12:26

Widziałem właśnie na screenach tą oprawę. Ja jestem zwolennikiem poprzedniej, "tabelkowej" Big Grin Wiadomo, różne gusta.
Co do kasy, jak wybulisz to masz dużo łatwiej w porównaniu do "nie płacących". Wiadomo, chcą zarabiać ale różnica między grą z kasą a bez jest moim zdaniem za duża. Owszem, mogliby wprowadzić jakieś udoskonalenia ale pod względem wyglądu, łatwości obsługi etc. Coś co nie miało by znacznego wpływu na samą rozgrywkę. W każdym razie mnie to już nie dotyczy Cool


RE: oGame - nowy serwer - 8k antymaterii gratis! - zarabiamwnecie - 05-03-2013 12:48

trochę to głupie dawać na start taki bonus. Niszczy to reputację gry od wymagających. Jeśli chodzi o grę to bardzo fajna


RE: oGame - nowy serwer - 8k antymaterii gratis! - Mksuzi - 05-03-2013 16:16

Wszystko ładnie pięknie, ale drogi założycielu tematu.

Refy podaje się w czystych linkach.

Ja lubię wiedzieć w co klikam.

Równie dobrze za obrazkiem ogame mógłaby się kryć zboczona strona.


RE: oGame - nowy serwer - 8k antymaterii gratis! - full2000 - 05-03-2013 16:42

(05-03-2013 16:16)Mksuzi napisał(a):  Wszystko ładnie pięknie, ale drogi założycielu tematu.

Refy podaje się w czystych linkach.

Ja lubię wiedzieć w co klikam.

Równie dobrze za obrazkiem ogame mógłaby się kryć zboczona strona.

Po najechaniu na obrazek chyba widzisz do jakiego adresu się odnosi.
No chyba że używasz przeglądarki z przed dziesięciu lat.
Ty w co drugim temacie masz jakiś problem beka


RE: oGame - nowy serwer - 8k antymaterii gratis! - Mksuzi - 06-03-2013 00:54

Wyobraź sobie, że ja tej funkcji nie mam gdyż używam autorskiej przeglądarki mojego znajomego, która jest bardzo okrojona.

Dlatego cenię sobie czyste refy. Poza tym na forum w regulaminie jasno jest powiedziane, że REFY podaje się czyste!


RE: oGame - nowy serwer - 8k antymaterii gratis! - Ramako - 06-03-2013 07:04

Dzięki za info, można ogarnąć jakiś sojusz i atakować razem wrogów xD


RE: oGame - nowy serwer - 8k antymaterii gratis! - djmurek - 06-03-2013 08:07

No można Smile
Proponuje walczyc pod banderolą loga "zarabiam.com"

Bedzie to dodatkowa reklama dla forum.
Mozna stworzyc dodatkowy dzial na forum poswiecony ogame... ale sie rozmarzyłem.. Smile