Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal i konto bankowe użyte? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal i konto bankowe użyte? (/Temat-Paypal-i-konto-bankowe-uzyte-65886)



Paypal i konto bankowe użyte? - karatorq - 05-03-2013 08:39

Witam,
Założyłem przedwczoraj konto bankowe i chciałem dodać tam swój numer konta bankowego, jednak okazało się, że jest już użyte, gdzie wg nie nie mam innego konta na paypalu. Próbowałem to sprawdzić na innych emailach, ale żaden nie istnieje w serwisie. Czy jedyna metoda wpisania lub usunięcia z "innego konta" mojego numeru bankowego to zadzwonienie do nich?


RE: Paypal i konto bankowe użyte? - daniel42na - 05-03-2013 08:41

Popraw treść posta bo jest kompletnie niezrozumiały.


RE: Paypal i konto bankowe użyte? - cpr - 05-03-2013 08:46

Napisz do supportu i wyjaśnij to, nie ma opcji żeby ktoś dodał twoje konto bankowe do swojego konta PP bez twojej wiedzy.


RE: Paypal i konto bankowe użyte? - zarabiamwnecie - 05-03-2013 09:25

dokładnie jest to nie możliwe. Może coś źle robisz? Spróbuj z kartą kredytową połączyć.


RE: Paypal i konto bankowe użyte? - bios - 05-03-2013 11:01

A ja nie polecam łączyć z kartą. Zdjęli mi 7.5 czy ileś tam i nie oddali...


RE: Paypal i konto bankowe użyte? - zarabiamwnecie - 05-03-2013 12:51

(05-03-2013 11:01)bios napisał(a):  A ja nie polecam łączyć z kartą. Zdjęli mi 7.5 czy ileś tam i nie oddali...

To z takimi sprawami pisze się do supportu, a nie później 'zdjeli, ukradli' twój błąd i tyle.


RE: Paypal i konto bankowe użyte? - bios - 05-03-2013 12:54

Ależ Ty kuźwa farmazony opowiadasz... facepalm
Powiedz jeszcze, że jak były masowo blokowane konta na pp to była wina ludzi, którym blokowali konta...
PP to jest banda, którzy dobrze potrafią manipulować...

Pisałem nie raz, za każdym razem ta sama formułka.

Pozdrawiam.


RE: Paypal i konto bankowe użyte? - karatorq - 05-03-2013 12:58

Jeszcze raz prościej:
Założyłem ostatnio konto.
Próbuję przypisać swój numer bankowy(konta) i wyskakuje mi :nie możliwe, ten numer już został przypisany, spróbuj inny"
Jest to nie możliwe wg mnie, bonie zakładałem konta wcześniej.

Napisałem do nich, ale niby mam dzwonić.. dlatego spytałem czy można jakoś inaczej to załatwić.. bo bez przesady, żebym nie zakładając konta, nie mógł dodać swojego + jeszcze mam dzwonić do nich i płacić za rozmowę..

Teraz jeszcze moje pytanie, czy mimo tego, że jeszcze nie mam przypisanego konta bankowego(z wyższego powodu), czy mogę już korzystać z ich usług? tzn. żeby ludzie mi wpłacali?


RE: Paypal i konto bankowe użyte? - zarabiamwnecie - 05-03-2013 13:18

wpłacać Ci mogą. Życie w PL za wszystko płacisz nawet za coś czego nie zrobiłeś.