Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aż 35 GR + Reput za kilkusekundową rejestrację! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Aż 35 GR + Reput za kilkusekundową rejestrację! (/Temat-Az-35-GR-Reput-za-kilkusekundowa-rejestracje-65871)

Strony: 1 2


Aż 35 GR + Reput za kilkusekundową rejestrację! - Kzn - 04-03-2013 19:07

Witam.
Płacę 35gr na PayPal za poświęcenie około 1 min na zarejestrowanie się w grze.

Płatność: PayPal

Oczywiście zanim zapłacę twoja rejestracja musi zostać poprawnie zweryfikowana!

Link do rejestracji: http://retrix.pl/reg

Proszę wpisać dokładną godzinę rejestracji i adres paypal!

Każdy user może wykonać to tylko raz !

Tutaj mini poradnik jak zrobić aby na 90% zaliczyło rejestrację.
1. Przechodzimy w link.
2. Wypełniamy poprawnie pola: UserID/Password/RePassword/E-mail i akceptujemy regulamin (E-mail musi być prawdziwy, nie żadne czasowe)
3. Klikamy "Sign Up"
4. Pojawi nam się okienko z:
Cytat:Your account has been activated
for the Closed Beta.
[Download]
5. Klikamy Download
6. Przeniesie nas na główną stronę, gdzie znajdziemy 2 kołeczka, w których pisze:

Pando HTTP
Download1 i Download2

7. KLIKAMY NA: PANDO - DOWNLOAD1
i pobieramy LOADER!

8. Czekamy na moją odpowiedź w temacie.


RE: Aż 35 GR + Reput za kilkusekundową rejestrację! - Pawel Szamotulski - 04-03-2013 21:42

Zarejestrowałem się, pobrałem...
[email protected]


RE: Aż 35 GR + Reput za kilkusekundową rejestrację! - dawidq3 - 04-03-2013 23:50

Też się zarejestrowałem i pobrałem (23:48, nick dawidq3) no i maila potwierdzilem ;p
PP: [email protected]


RE: Aż 35 GR + Reput za kilkusekundową rejestrację! - speedus - 05-03-2013 11:21

Tez sie zarejestrowalem,pobrałem i potwierdzilem godzina 11:19 nick:myszusiamiki

PP:[email protected]


RE: Aż 35 GR + Reput za kilkusekundową rejestrację! - Killigan - 05-03-2013 12:23

zarejestrowalem sie i pobralem
nick : Dreguan
12:21 i okolo 25/30 sec


RE: Aż 35 GR + Reput za kilkusekundową rejestrację! - Paulek - 05-03-2013 17:09

Zarejestrowałem i pobrałem o 17:04
nick: Paulek93
PP: [email protected]


RE: Aż 35 GR + Reput za kilkusekundową rejestrację! - Kzn - 05-03-2013 17:58

Nieaktualne Sad
Zablokowali mi konto:
[Obrazek: lipa.png]


Do zamknięcia.
Kosz.


RE: Aż 35 GR + Reput za kilkusekundową rejestrację! - dawidq3 - 07-03-2013 16:27

Moim zdaniem robienie nas w ch*ja poprzez nieznajomość regulaminu nie jest fair...


RE: Aż 35 GR + Reput za kilkusekundową rejestrację! - Kzn - 07-03-2013 17:38

Nie płacz gimbo.
Nie moja wina, że zablokowali Big Grin


RE: Aż 35 GR + Reput za kilkusekundową rejestrację! - dawidq3 - 07-03-2013 22:33

Szkoda się z takim uzerac i wchodzić w dyskusje z osobą prezentująca niski poziom intelektualny. W regulaminie jest wyjaśnione o tym, a że nie czytasz to zrobiłeś nas paru w ch... Smile. Nie chodzi mi o te 35gr czy iles tylko my (użytkownicy wypełniający Twoja ofertę) zostaliśmy wprowadzeni w błąd tylko i wyłącznie z Twojej winy, a zbędne wyzwiska kierowane w moim kierunku Proszę pozostawić dla siebie. Pozdrawiam. Amen