Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspolpraca yt i www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wspolpraca yt i www (/Temat-Wspolpraca-yt-i-www-65851)



Wspolpraca yt i www - Icek - 04-03-2013 01:28

Szukam osoby ktora tworzy filmiki na yt
Tematyka to
Gry
Programy
hacki do gier, programow, facebooka itp.

Chodzi o umieszczanie linku w opisie do mojej strony www a w zamian oferuje umieszczenie filmiku na www ( strona jest w budowie, ma mala konkurencje pod wzgledem seo )


Mozna po chlopsku pomyslec ze jest ktos wejdzie na strone szuka xxx gry ( a to bedzie filmik pana A ) przeglada i natrafia na filmik pana B oglada filmik i pobiera wlasnie od ciebie!


Prosze o pw tylko osoby zainteresowane ( osoba ktore mysla ze wyjawie nisze dziekuje na wejsciu) Wink


RE: Wspolpraca yt i www - surfer0700 - 04-03-2013 06:05

Czyli mam rozumieć że:
1. Strona jeszcze nie jest gotowa.
2. Na domenie nie ma żadnego ruchu.
3. Zamiast linkować filmiki do swojego bloga mam linkować do Twojej strony, żeby Tobie nabić wejścia.
4. Może ktoś tam przypadkowo pobierze mój plik.
5. Ty masz dostęp do wszystkich moich niszy.

Hmn... Kusząca propozycja, jednak nie skorzystam.
I wątpię że znajdziesz tu osoby, które choć w niewielkim stopniu będą zainteresowane współpracą na takich warunkach...


RE: Wspolpraca yt i www - minister1234 - 04-03-2013 10:10

tak jak surfer Big Grin mówił, wątpie aby znalazł się chętny do pobrania Big Grin


RE: Wspolpraca yt i www - daniel42na - 06-03-2013 15:33

(04-03-2013 01:28)Icek napisał(a):  Chodzi o umieszczanie linku w opisie do mojej strony www a w zamian oferuje umieszczenie filmiku na www ( strona jest w budowie, ma mala konkurencje pod wzgledem seo )

Mozna po chlopsku pomyslec ze jest ktos wejdzie na strone szuka xxx gry ( a to bedzie filmik pana A ) przeglada i natrafia na filmik pana B oglada filmik i pobiera wlasnie od ciebie!

To nawet chłop wie, że w filmie yt osadzonym na stronie www nie wyświetla się jego opis.
Mogłeś przybastować z tym tematem i wstawić 1 kwietnia Smile
Byłby jednym z najciekawszych żartów.


RE: Wspolpraca yt i www - Shroomy - 06-03-2013 15:44

Wyjawiać nisz nie musisz... wystarczy że sam z nich skorzystasz...


Wspolpraca yt i www - Artinesse - 02-03-2018 01:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.