Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Co się stało z moim koncie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Co się stało z moim koncie (/Temat-Rozwiazane-Co-sie-stalo-z-moim-koncie-6581)



[Rozwiązane]Co się stało z moim koncie - bartekfabin - 04-05-2010 17:03

Chciałem dzisiaj wejść na lockerz i wpisywałem mój mail i hasło kilka razy. Sprawdzałem capslock itp. Próbowałem i nic nie wchodzi nie mogę się zalogować. Dałem przypomnij hasło wpisałem maila i kod z obrazka i piszę :

Sorry, there doesn't seem to be a user account with that email

Patrzyłem też na pocztę o wiadomości od lockerz. Co się stało? Usuneli mi konto ? Ktoś mi ukradł ?

Proszę o pomoc, gdyż miałem Z-List (czekam na koszulkę) i ponad 1400ptz.

Z góry dzięki


RE: Co się stało z moim koncie - Magnus - 04-05-2010 17:05

Wiele osób tak ma nie martw się .Oni coś robią ze sklepem chyba bo osobom co nie mają z-list chodzi Smile


RE: Co się stało z moim koncie - Draggy - 04-05-2010 17:10

@Magnus: Ja nie mam Z-list, a też nie mogę się zalogować.. Już chciałem do nich pisać że ktoś mi hacknął konto, na szczęście zobaczyłem ten temat. Wink


RE: Co się stało z moim koncie - bartekfabin - 04-05-2010 17:10

mam nadzieje i dzięki za odpowiedź bo już się bałem że straciłem moje konto


RE: Co się stało z moim koncie - sobczuk21 - 04-05-2010 17:11

spokojnie, lockerz jeszcze dziś powinno działać Smile


RE: Co się stało z moim koncie - NaoS - 04-05-2010 17:14

Też nie mogę się zalogować, a jak próbuje zmienić hasło to:
Sorry, there doesn't seem to be a user account with that email

Przerażony jestem. Z-list i 2300 punktów Sad


RE: Co się stało z moim koncie - Marczyk - 04-05-2010 17:15

(04-05-2010 17:05)Magnus napisał(a):  Wiele osób tak ma nie martw się .Oni coś robią ze sklepem chyba bo osobom co nie mają z-list chodzi Smile

No np. ja nie mam Z-Lista i też mi nie chodzi =]
Nie ma znaczenia czy ma sie Z-listera.
Nie przejmuj sie nie tylko Ty masz z tym problem, ja również na początku myślałem że mnie zhaczyli.


RE: Co się stało z moim koncie - Aja - 04-05-2010 17:26

Ja jednym kontem z z-list moge wejsc a drugim juz nie wiec niemam pojecia z czym to sie moze wiazac napisalem juz do nich emaila rano ale na odpowiedz pewnie jeszcze poczekamy..


RE: Co się stało z moim koncie - Marello - 04-05-2010 18:44

Chyba zacznę zliczać te wszystkie tematy.
Opcja szukaj nie boli.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Co się stało z moim koncie - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.