Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! (/Temat-Obszerny-poradnik-odnosnie-zarabiania-na-systemach-afilacyjnych-65767)

Strony: 1 2


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - togaś - 03-03-2013 12:52

Czekam na jakąś recenzję użytkowników, czy może poradnik się wam przydał, a może jest do niczego?


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - marcinporba - 03-03-2013 18:10

Poradnik jest na poziomie podstawowym, ale to fajny wstęp do zarabiania na strona www przydały by się jakieś inne poradniki dotyczącę pozycjonowania bo promowanie strony po jej stworzeniu to głownie pozycjonowanie.


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - togaś - 03-03-2013 20:52

(03-03-2013 18:10)marcinporba napisał(a):  Poradnik jest na poziomie podstawowym, ale to fajny wstęp do zarabiania na strona http://www.przydały by się jakieś inne poradniki dotyczącę pozycjonowania bo promowanie strony po jej stworzeniu to głownie pozycjonowanie.

Da się zrobić. Smile


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - togaś - 04-03-2013 16:35

Ahm, zapraszam was również do grupy na facebooku http://www.facebook.com/groups/424129224338885/ - gdzie wspólnie z chłopakami, dziewczynami - czerpiemy pieniążki, co "dwie głowy" to nie jedna, prawda?


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - yazir - 04-03-2013 20:53

Szczerze, to mam wrażenie że zmarnowałem czas interesując się tym poradnikiem.
Obszerny poradnik? :| Po tym spodziewałem się czegoś konkretniejszego, a większość informacji można znaleźć w 5-10minut przy pomocy google.


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - surfer0700 - 04-03-2013 20:57

Posiadasz jakieś screeny swoich zarobków?
Bo od bardzo długo uważnie śledzę Twojego bloga i jakoś te 'tysiące' które zarobiłeś, dziwnym trafem zniknęły z tego serwisu... Co się stało?


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - daniel42na - 04-03-2013 21:16

To były screeny Killera Jerk2


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - surfer0700 - 04-03-2013 21:18

Wiem, dlatego pytam tego geniusza e-biznesu co się z Nimi stało Big Grin


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - togaś - 04-03-2013 21:52

Czekaj, czekaj - na moim blogu nie ma umieszczonego ANI jednego zdjęcia zarobków kogokolwiek. Przedstaw mi mój mistrzu stronę, na której rzekomo umieszczam sfałszowane dowody wypłat.


Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - Hybrid1990 - 15-06-2021 20:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.