Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! (/Temat-Obszerny-poradnik-odnosnie-zarabiania-na-systemach-afilacyjnych-65767)

Strony: 1 2


Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - togaś - 02-03-2013 15:29

WSTĘP

Poradnik nauczy was efektywnego zarabiania na stronach WWW dzięki systemom afilacyjnym, jak i aktywowaniu usług premium kończąc na programach PPC typu google adsense. Od A do Z, dowiesz się jak stworzyć stronę, wybrać domenę, podpiąć ją pod serwer, kończąc na stworzeniu i uruchomieniu swoich kampanii w systemach afilacyjnych. Otrzymasz również 20 gotowych nisz, które w moim przypadku sprawdziły się idealnie - pamiętaj, to ty rozwijasz swoją sieć stron, a co za tym idzie kapitałem jest twoja głowa - od twojej kreatywności zależy jaką stronę stworzysz i jakie przyniesie Ci ona zyski. W pakiecie, znajdziesz również CMS (Portaler 2.0) autorstwa Pawła Danielewskiego, który niegdyś sam zakupiłem za niemałe pieniądze a teraz udostępniam go wam za darmo. Pomoże on wam w stworzeniu dynamicznej strony, która będzie generowała wasz zysk.

Nie będę przechwalać się ile zarobiłem na tych systemach, aczkolwiek jeśli ktoś zagłębiał się w tą tematykę - wie, że jest to żyła złota. Wiadomą rzeczą jest, że nie przekażę Ci wiedzy, dzięki której w kilka dni staniesz się milionerem, aczkolwiek wytrwałe dążenie do celu da Ci spore zyski. Już w pierwszym miesiącu zobaczysz efekty.

OPIS (INFORMACJE)

Poradnik w formie video, dwuczęściowy - podzielony na odcinki. W każdym z nich znajdziesz odrębną tematykę, aczkolwiek wszystko układa się w logiczną całość i kolejno, stopniowo naucza Cię odpowiednich rzeczy.

Aby uruchomić video, potrzebny Ci będzie program BB FlashBack, dostępny do pobrania pod następującym linkiem: http://www.bbsoftware.co.uk/bbflashback.aspx

DOWNLOAD (POBIERZ) + SKAN PLIKÓW

zarobki-network cz.1

zarobki-network cz.2





RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - vipper - 02-03-2013 16:33

Lool 200 MB poradnik? Rolleyes Zaraz sprawdzę i dam edit'a Big Grin


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - togaś - 02-03-2013 16:35

Obszerny, dokładnie 8 filmów - każdy po 20 minut około, trochę to musi ważyć niestety. Smile Do tego CMS do tworzenia stron, kolejny "balast".


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - patryk0407 - 02-03-2013 17:00

Już pobrałem wsio, ale obejrze wieczorem. A co to jest w tym folderze "www"? Bo coś podobnego mam w autoposterze na fora Big Grin


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - Coristo - 02-03-2013 17:11

Najlepiej jakbyś przerzucił .fbr na mp4. Nie każdy ma FlashBack Player. Smile


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - togaś - 02-03-2013 20:52

(02-03-2013 17:11)Coristo napisał(a):  Najlepiej jakbyś przerzucił .fbr na mp4. Nie każdy ma FlashBack Player. Smile

W temacie podałem link do pobrania ów programu, trzydziestodniowy, darmowy trial - na poradnik wystarczy. Wink

W folderze WWW - jest CMS do tworzenia dynamicznych stron, Portaler 2.0 - autorstwa Pawła Danielewskiego.


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - surfer0700 - 02-03-2013 21:02

Paweł się nie obrazi? ;>


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - togaś - 02-03-2013 21:05

Nie, Paweł się nie obrazi - zakupiłem ów CMS na któreś z jego kampanii, zyskując pełne prawo do jego udostępniania i edycji.


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - adrick1197 - 02-03-2013 21:10

pobiore zobaczymy co z tego bd Wink


RE: Obszerny poradnik odnośnie zarabiania na systemach afilacyjnych! - togaś - 02-03-2013 21:14

Pobierajcie, pobierajcie - to dla was. Nic z tego nie mam, to chociaż poraczcie no punktami reputacji! Big Grin