Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak poprawnie ściągać z serwisów PPA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak poprawnie ściągać z serwisów PPA? (/Temat-Jak-poprawnie-sciagac-z-serwisow-PPA-65766)



Jak poprawnie ściągać z serwisów PPA? - venzer - 02-03-2013 15:22

Proszę o wytłumaczenie w jaki sposób pobierać pliki z Sharebay ponieważ wypełniłem kilka ofert podałem numer telefonu wpisałem kod (pin) aktywacyjny i ciągle niemam dostępu do pliku!
ciągle wyświetla się okno z wiadomością :Validating...
dodam że z konta telefonu pobrało mi kilka zł

[Obrazek: 14080090240078209479.png]

- kolejne pytanie dotyczy ile ofert można wypełnić używająć jednego numeru telefonu


RE: Jak poprawnie ściągać z serwisów PPA? - Sp00n - 02-03-2013 17:17

Czasami nie zalicza ofert, spróbuj inne aż do skutku. Jeśli chodzi o pytanie nr 2 to wydaję mi się, że nieograniczona - chociaż nie jestem pewien.


Odp: Jak poprawnie ściągać z serwisów PPA? - miniek9090 - 02-03-2013 17:32

Po pierwsze to fraud. Bana za takie poczynania dostaniesz .

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Jak poprawnie ściągać z serwisów PPA? - Max998 - 02-03-2013 17:51

Niestety, nie można sobie samemu ściągać plików.


RE: Jak poprawnie ściągać z serwisów PPA? - yazir - 02-03-2013 18:35

Przeciez venzer nie mowi o tym ze pobiera sobie pliki. Wiec nie cisnijcie z tym fraudem od razu...

A na temat czasem oferta odblokowuje sie kilka minut po wpisaniu pinu. Ale zdaza sie ze jedna nie zalapie i trzeba zrobic kolejna


RE: Jak poprawnie ściągać z serwisów PPA? - Krissu - 02-03-2013 18:46

Nawet jesli sam sobie pobiera, płaci za subskrybcje, jakim prawem mówicie o fraudzie?
Sieć w takim wypadku nie ma prawa anulować leada, chyba, że moje rozumowanie idzie w złym kierunku. Smile


RE: Jak poprawnie ściągać z serwisów PPA? - surfer0700 - 02-03-2013 18:58

Dokładnie. Mnie również się wydaje, że jeżeli sam sobie pobierałbym pliki ale pełnymi starterami, to problemów by żadnych nie było... Czy może się mylę?


RE: Jak poprawnie ściągać z serwisów PPA? - Nicktim - 02-03-2013 20:19

Niby po 10-15 sekundach od wypełnienia powinien zacząć pobierać się plik, ale różnie to bywa.