Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj ze Mną od 1$ dziennie w góre przy minimalnym wysiłku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj ze Mną od 1$ dziennie w góre przy minimalnym wysiłku (/Temat-Zarabiaj-ze-Mna-od-1-dziennie-w-gore-przy-minimalnym-wysilku-65765)



Zarabiaj ze Mną od 1$ dziennie w góre przy minimalnym wysiłku - Takeo - 02-03-2013 15:20

Witajcie. Od pewnego czasu zarabiam na pewnym serwisie. Praca polega na wrzucaniu zdjęć. Osoba która wejdzie w nasze zdjęcie nabija nam licznik. Dzięki mojemu sposobowi można sporo zarobić, a wraz z upływem czasu zarobki będą rosnąć przy identycznym wkładzie pracy, ponieważ zarobicie na dziennych wrzuconych zdjęciach, a także na tych które już stoją jakiś czas.

Wymagania:

-Minimum 18 lat
-Około 20 minut dziennie (można więcej, wtedy zarobi będą większe)
- Umiejętność kopiowania i wklejania Big Grin

Zainteresowanych proszę o kontakt PW. Podam link do rejestracji a po rejestracji z mojego ref linka otrzymasz:

Otrzymasz ode mnie:

- Spis moich najlepszych miejsc do umieszczania zdjęc
- Informacje skąd czerpać dobre zdjęcia
- Sposoby na ich masowe wrzucanie
- Pełne wsparcie jeśli nie będziesz czegoś wiedział


RE: Zarabiaj ze Mną od 1$ dziennie w góre przy minimalnym wysiłku - tomazzi - 02-03-2013 15:25

raczej nie dział na taki temat

w nim brak linków : reflinku i czystego


Zarabiaj ze Mną od 1$ dziennie w góre przy minimalnym wysiłku - Admin - 02-03-2013 15:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.