Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA a Urząd Skarbowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: PPA a Urząd Skarbowy (/Temat-PPA-a-Urzad-Skarbowy-65760)



PPA a Urząd Skarbowy - luxiorsan - 02-03-2013 13:34

Witam!

Strasznie zastanawia mnie kwestia odprowadzania podatku od naszych internetowych zarobków. Rozumiem, że ludzie zarabiający po 2-3 dolary na tydzień nie muszą przejmować się nasza słynną skarbówką. Ale co z tymi, co zaczynają zarabiać poważne pieniądze oscylujące w granicach tysiąca złotych na miesiąc? Co w takiej sytuacji należy zrobić ? Wiem, że kwota ok. 3000zł na rok jest kwotą wolną od podatku i należy o niej tylko wspomnieć w rozliczeniu PIT a co jeśli zarobimy więcej w skali roku ?


RE: PPA a Urząd Skarbowy - surfer0700 - 02-03-2013 13:37

W HighCash już można spisać umowę, a w Astro wkrótce będzie to dostępne.
Także z rozliczeniem nie ma najmniejszego problemu. Smile
Po przekroczeniu 3 tysięcy złotych US prześle Nam wyrównanie, które będzie trzeba uregulować.
Przejdź się do księgowej, zazwyczaj za krótkie porady biorą max. 10-30 PLN. Majątek to nie jest, a rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości.


RE: PPA a Urząd Skarbowy - miniek9090 - 02-03-2013 13:50

w rubryczke "źródło dochodu" co wpisać??


RE: PPA a Urząd Skarbowy - Skipi - 02-03-2013 18:55

(02-03-2013 13:37)surfer0700 napisał(a):  W HighCash już można spisać umowę, a w Astro wkrótce będzie to dostępne.
Także z rozliczeniem nie ma najmniejszego problemu. Smile
Po przekroczeniu 3 tysięcy złotych US prześle Nam wyrównanie, które będzie trzeba uregulować.
Przejdź się do księgowej, zazwyczaj za krótkie porady biorą max. 10-30 PLN. Majątek to nie jest, a rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości.

W Astro jest to juz dostepne od 200$ na miesiac.


RE: PPA a Urząd Skarbowy - surfer0700 - 02-03-2013 18:56

Już jest dostępne?
Z tego co w zeszłym tygodniu wyczytałem, to DOPIERO BĘDZIE dostępne od 200$ miesięcznie.
Ale oczywiście mogę się mylić Tongue