Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę wykonanie płatnego połączenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę wykonanie płatnego połączenia (/Temat-Zlece-wykonanie-platnego-polaczenia-65756)



Zlecę wykonanie płatnego połączenia - Sergeant - 02-03-2013 12:35

Witam, jeżeli posiadasz dużo pieniędzy na karcie SIM te ogłoszenie dotyczy Ciebie!


1. Zwracam Ci za płatne połączenie 50% w złotówkach. Połączenie jest naliczane automatycznie, podczas dzwonienia usłyszysz kod ktory mi podajesz. Wtedy nalicza się minuta za połączenie (Raz zadzwoniłem za 7,33zł i trwało 30sekund)

2. Zwracam Ci za wysłanie sms'a 40% w złotówkach. Musisz mi podać swoj numer telefonu, później dostajesz smsa ktorego musisz wysłać.(Nie jest to usługa jak przy ściąganiu PPD w razie obaw przed utratą środków przed wpisaniem twojego numeru pomogę w sprawdzeniu czy posiadasz jakieś niechciane usługi/w usunięciu innych ofert.)



Warunki ogłoszenia i informacje dodatkowe: Dla osób z długim stażem (ponad półtora roku) płacę z góry. Dla osób które mają konto np. 5 dni możemy skorzystać z opcji ESCROW która polega na wysłaniu pieniędzy do osoby np. Tutor, Pomocnik, Admin techniczny, Moderator za jego zgodą.

Taryfa (1 połączenie) i (2 sms) mają podobne oferty (7zł / 12zł / 20zł /30zł). Zapraszam do korzystania z oferty.

Osoby zainteresowane niech podpiszą się pod tematem, skontaktuje się z nimi indywidualnie Smile


RE: Zlecę wykonanie płatnego połączenia - WazzaP - 02-03-2013 21:30

Użytkownik Sergeant, do którego chcesz wysłać PW, ma wyłączony system prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać wysłana. Wink


RE: Zlecę wykonanie płatnego połączenia - matimus - 02-03-2013 21:38

(02-03-2013 21:30)WazzaP napisał(a):  Użytkownik Sergeant, do którego chcesz wysłać PW, ma wyłączony system prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać wysłana. Wink

Jak żyć panie premierze ...jak żyć ?


RE: Zlecę wykonanie płatnego połączenia - Tidimel - 02-03-2013 23:47

Mogę to zrobić, gg 127194, mail pawel[at]wegierski.com.pl, lub pw, ale rzadko tu wchodzę.


RE: Zlecę wykonanie płatnego połączenia - ksg1948 - 03-03-2013 14:45

jak coś pw albo [email protected] jestem chętny


Zlecę wykonanie płatnego połączenia - surfer0700 - 26-06-2013 21:23

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.