Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dubel PTZ w czwartek ! 06.05.10 : ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dubel PTZ w czwartek ! 06.05.10 : ) (/Temat-Dubel-PTZ-w-czwartek-06-05-10-6575)



Dubel PTZ w czwartek ! 06.05.10 : ) - SZAFI - 04-05-2010 15:44

[Obrazek: icon-hallway-ptz.gif]


Oryginał:

Cytat:
EN
They're back! We've brought back double PTZ and we're giving them to all our members starting Thursday. You'll get twice the regular PTZ when you watch a video in PLAY or invite a friend to join you on Lockerz.

Tłumaczenie:

Cytat:
PL
Powracają ! Dajemy ponownie podwójne PTZ wszystkim użytkownikom od czwartku. Będa podwojone kiedy obejrzysz film w PLAY, lub zaprosisz znajomych do serwisu Lockerz.

Tłumaczenie by:amEx


Jak widzimy już w czwartek będzie kolejne x2 PTZ Smile tak więc przygotowując się na duble PTZ nie oglądajcie dailes i innych bo można oglądnąć w czwartek kiedy będą podwójne PTZ Big Grin


Od siebie: Wiedziałem że niedługo będzie dubel PTZ i nie oglądałem filmików mam ich teraz ponad 30 Smile


RE: Dubel PTZ w czwartek ! 06.05.10 : ) - Kilol - 04-05-2010 15:46

Uuuuuu... Wszystko fajnie, ale się spóźniłeś.Wink


Dubel PTZ w czwartek ! 06.05.10 : ) - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.