Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[sprzedam] Gotowy portal anonsów erotycznych + dodatki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [sprzedam] Gotowy portal anonsów erotycznych + dodatki (/Temat-sprzedam-Gotowy-portal-anonsow-erotycznych-dodatki-65727)



[sprzedam] Gotowy portal anonsów erotycznych + dodatki - eclipsewear - 01-03-2013 18:43

Witam .

Mam na sprzedaż gotowy portal anonsów erotycznych wraz z zintegrowanymi płatnościami.

W skład aukcji wchodzi :

- Skrypt / Portal Anonsów erotycznych
- Krótka i prosta do zapamiętania domena pod którą się znajduje portal . Umawiaj.pl
- Dodatkowa domena , literówka generująca średnio 190 wejść . Rokss.pl
- Serwer na której znajduje się portal

Bądź w posiadaniu własnej wersji portalu odloty.pl lub roksa.pl i czerp z tego korzyści finansowe .


Wszystkie informacje odnośnie możliwości skryptu oraz inne ważne informacje znajdziecie Państwa na samej aukcji allegro

http://allegro.pl/portal-anonsow-erotycznych-gotowy-start-up-bcm-i3050346724.html


Pozdrawiam


RE: [sprzedam] Gotowy portal anonsów erotycznych + dodatki - eclipsewear - 06-03-2013 11:57

Przypominam iż już jutro ( w czwartek ) o godz 22:43 zakończenie aukcji a dotychczasowa cena jest bardzo atrakcyjna

http://allegro.pl/portal-anonsow-erotycznych-gotowy-start-up-bcm-i3050346724.html

Pozdrawiam


RE: [sprzedam] Gotowy portal anonsów erotycznych + dodatki - tomazzi - 06-03-2013 12:01

a ja przypominam, że regulaminowo sam możesz podbić temat co 7 dni


RE: [sprzedam] Gotowy portal anonsów erotycznych + dodatki - Qwik - 06-03-2013 12:18

A ja przypominam ze jest taki przycisk jak "zgłoś" jest on po to aby nie spamować w każdym temacie jak pan tomazzi to robi.


RE: [sprzedam] Gotowy portal anonsów erotycznych + dodatki - tomazzi - 06-03-2013 12:22

(06-03-2013 12:18)Qwik napisał(a):  A ja przypominam ze jest taki przycisk jak "zgłoś" jest on po to aby nie spamować w każdym temacie jak pan tomazzi to robi.

z doświadczenia wiem, że pisząc w poście do wielu dociera co i jak, gdyby tak nie było to bym nie pisał - proste i logiczne ( dla ciebie jednak chyba zbyt trudne do ogarnięcia sądząc po pseudo mądrościach w poście
wiem do czego służy ten przycisk bo chyba najczęściej go używam także twoich porad nie potrzebuję i nauk
wielu moderując usuwa nie podając powodu i autor nie ma nie raz pojęcia dlaczego temat został usunięty także swoje pseudo mądrości zachowaj dla siebie i kolegów w szkole


[sprzedam] Gotowy portal anonsów erotycznych + dodatki - surfer0700 - 26-06-2013 18:12

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.