Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Problem Techniczny] Rejestracja z komorki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Problem Techniczny] Rejestracja z komorki (/Temat-Problem-Techniczny-Rejestracja-z-komorki-65702)



[Problem Techniczny] Rejestracja z komorki - Sergeant - 01-03-2013 08:35

Przy rejestracji przez telefon nie pokazywał mi się obrazek captcha. Telefon jaki mam to Nokia 6303 Classic wiem, że stary model ale zgłaszam błąd.


RE: [Problem Techniczny] Rejestracja z komorki - Sergeant - 02-03-2013 12:05

Nie moge się zalogować na waszą strone przez komórkę. Muszę korzystać z modułu łączącego PC-KOM. Dopiero teraz wiem jak głodny jest internet i jak często trzeba go karmić ...


RE: [Problem Techniczny] Rejestracja z komorki - Admin - 02-03-2013 22:44

To problem prawdopodobnie jest tylko u Ciebie, gdyż ani ja, ani kilkanaście osób które zapytałem na czacie/gg nie ma żadnych problemów. Jeśli jeszcze ktoś napotkał jakieś problemy to niech napisze w tym wątku.


RE: [Problem Techniczny] Rejestracja z komorki - Sergeant - 03-03-2013 00:29

Korzystam z normalnej przegladarki. Zainstaluje Opere Mini moze cos zadziala :-)