Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIEAKTUALNE Kupię głosy w konkursie na FB NOWA OFERTA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: NIEAKTUALNE Kupię głosy w konkursie na FB NOWA OFERTA (/Temat-NIEAKTUALNE-Kupie-glosy-w-konkursie-na-FB-NOWA-OFERTA-65695)



NIEAKTUALNE Kupię głosy w konkursie na FB NOWA OFERTA - elbowndg - 28-02-2013 22:45

1.Nazwa przedmiotu : Kupię głosy w konkursie na FB
2.Opis przedmiotu : Kupię głosy w konkursie na FB na 3 moje plakaty klikania na max 15 sekund. Może być z fake kont jak najbardziej. Oferta ważna do dziś do 23.55
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : tu pw
5.Cena : 30gr/10centow za secik tj. 3 glosy, ile masz fejk kont tyle zaplace
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP/przelew mbank (chyba ze mam do innego banku tez za friko musialbym sprawdzic)


RE: Kupię głosy w konkursie na FB NOWA OFERTA - marcel_kk - 01-03-2013 10:31

2 głosy moge oddać, 20 gr / głos


RE: Kupię głosy w konkursie na FB NOWA OFERTA - marionetkaa2 - 01-03-2013 13:26

5 głosów mogę oddać po 15 groszy każdy


RE: Kupię głosy w konkursie na FB NOWA OFERTA - elbowndg - 02-03-2013 00:08

prosze o zamkniecie bo ludzie pisza oferty a to juz przeciez nieaktualne...


RE: Kupię głosy w konkursie na FB NOWA OFERTA - Sergeant - 02-03-2013 13:00

(02-03-2013 00:08)elbowndg napisał(a):  prosze o zamkniecie bo ludzie pisza oferty a to juz przeciez nieaktualne...

Żeby uniknąć takiej sytuacji zalecam zmiane treści pierwszego posta - zawsze pomaga ;-)


NIEAKTUALNE Kupię głosy w konkursie na FB NOWA OFERTA - Admin - 02-03-2013 13:01

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.