Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Założę konto z polecenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Założę konto z polecenia (/Temat-Zaloze-konto-z-polecenia-65671)



Założę konto z polecenia - Limitless - 28-02-2013 16:48

Witam jeśli ktoś zainteresowany , proszę podać linka rejestracyjnego do aliorsycna (nie wiem ,może coś się dostaje za polecenie?) Kto pierwszy od tego się zarejestruje , link proszę podać w temacie może inni też skorzystają , bo ja nie mogłem znaleść.

@edit Chodzi mi o konto osobiste


RE: Założę konto z polecenia - recenzendt - 28-02-2013 16:52

(28-02-2013 16:48)Limitless napisał(a):  Witam jeśli ktoś zainteresowany , proszę podać linka rejestracyjnego do aliorsycna (nie wiem ,może coś się dostaje za polecenie?) Kto pierwszy od tego się zarejestruje , link proszę podać w temacie może inni też skorzystają , bo ja nie mogłem znaleść.

@edit Chodzi mi o konto osobiste

Osobiscie odradzam. Proponuje geinbank, 0 wałków, 0 opłat jak zrobisz w GetInOnline ( oddział dla młodzieży )... dostajesz do konta konsultanta ktory ma przydzial chyba do 300 klientów

pzdr


RE: Założę konto z polecenia - Limitless - 28-02-2013 16:54

Zależy mi akurat na koncie w Syncu , włąsnie wyczytałem , żę za polecenie dostaję się 50zł , więc kto pierwszy ten lepszy Smile . Wychodzę zaniedługo bd koło 22 jeśli nikt się nie zgłosi zakładam bez polecenia.

@edit Chciałbym liczyć na refbac chociarz 40% czyli 20zł ;p


RE: Założę konto z polecenia - recenzendt - 28-02-2013 17:58

(28-02-2013 16:54)Limitless napisał(a):  Zależy mi akurat na koncie w Syncu , włąsnie wyczytałem , żę za polecenie dostaję się 50zł , więc kto pierwszy ten lepszy Smile . Wychodzę zaniedługo bd koło 22 jeśli nikt się nie zgłosi zakładam bez polecenia.

@edit Chciałbym liczyć na refbac chociarz 40% czyli 20zł ;p

Premia przysługuje w przypadku łącznego spełnienia poniższych warunków:

umowa o konto zostanie zawarta w ciągu 30 dni od wysłania wniosku internetowego;
w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy o konto osobiste Odbiorca Rekomendacji:
- otrzyma na nie wpłaty w łącznej wysokości minimum 500 zł (np. przelew wynagrodzenia lub od rodziny czy znajomych),
- dokona minimum jednej płatności kartą debetową.

Uwaga: Premia nie przysługuje w przypadku polecenia konta osobistego osobie, która jest Klientem Alior Banku lub Alior Sync.


Założę konto z polecenia - Hybrid1990 - 19-08-2017 14:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.