Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
!!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! (/Temat-Numery-GG-6-cyfrowe-5zl-PayPal-65661)

Strony: 1 2


RE: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - daniel42na - 28-02-2013 13:28

Sprzedaż numerów gg jest nielegalna.


RE: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - tomazzi - 28-02-2013 13:28

(28-02-2013 13:25)Max998 napisał(a):  Słuchajcie, niebawem będziemy kupować hasła do swoich kont gdzie po zakupie hasła zmienimy je na swoje i łatwe do zapamiętania.

Wydaje mi się, że gdy ktoś np. kupi nowy komputer i ściąga sobie GG to ostatnie o czym myśli to kupowanie numeru. Mnie osobiście nawet to nie przeszło przez myśl. Ale to tak samo jak z uploadem, że potem nie zarabiają a jak tu zarabiać na czymś co jest darmowe. Numer ma 6 cyfr świetnie, ale teraz nawet 8 cyfrowe są łatwiejsze do zapamiętania może go sobie nawet gdzieś zapisać nie trzeba go mieć w głowie bo są ważniejsze rzeczy. No chyba, że ktoś jest ''nołlajfem'' i GG to całe jego życie.

święte słowa, święta racja
rośnie pokolenie tumanów których całe życie i świat to FB i gg
bez nich to jak znikną wiele samobójstw będzie wśród narodu


RE: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - tomazzi - 28-02-2013 13:29

(28-02-2013 13:28)daniel42na napisał(a):  Sprzedaż numerów gg jest nielegalna.

zgłoście do gg Smile
numery są w 1 poście, już nic nie sprzeda Smile
będzie spokój Smile


Odp: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - Slight - 28-02-2013 14:16

Hmm.. jestem ciekaw, czemu nie czepiacie się sprzedażą dot. kont Gmail, YouTube, Facebook. itp. Przecież to nielegalne...


RE: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - daniel42na - 28-02-2013 14:20

Nie wiem gdzie znalazłeś informacje o legalności sprzedawania kont mailowych lub jej braku..
Natomiast gg jasno i wyraźnie zastrzega, że sprzedaż numerów/kont/haseł (jak zwał tak zwał) gg jest nielegalna.
Ja się nie czepiam tylko nie chce aby to forum było postrzegane jako miejsce nielegalnych transakcji.. zgłaszam po prostu - a co administracja z tym zrobi i jak to widzi, to już nie moja brocha.


RE: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - Killer - 28-02-2013 16:02

Tak nielegalna jak fraudy w ppa daniel Smile
A Slight dobrze pisze fb również sobie zastrzega możliwość sprzedaży kont a i tak są i będą one obiektem handlu.
Jak zwykle 2 strony offtopa z zasługą tomazziego, adekwatny warn wystawiony.
Sądzę że dalsze utrzymanie tematu jest bezcelowe, w kolejnym każdy offtop będzie karany.


!!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - Killer - 28-02-2013 16:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.