Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
!!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! (/Temat-Numery-GG-6-cyfrowe-5zl-PayPal-65661)

Strony: 1 2


!!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - kamiloslz - 28-02-2013 13:03

1.Nazwa przedmiotu :
Numery GG 6 cyfrowe, łatwe do zapamiętania
2.Opis przedmiotu :
Witam, mam na sprzedaż łatwe do zapamiętania 6 cyfrowe numery GG, pochodzą one z legalnego źródła.
Numery podaje na PW.

3.Zdjęcia :
Brak
4.Kontakt :
PW
5.Cena :
5zł za jeden numer
6.Sposób zapłaty za przedmiot :
PayPal


RE: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - tomazzi - 28-02-2013 13:05

1 gr numer warty a ty 5 pln chcesz bekabekabekabeka
koń by się z tego uśmiał, ale powodzenia w szukaniu naiwnego


RE: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - kamiloslz - 28-02-2013 13:08

Numery są warte tej ceny. Jakoś ludzie kupują... Jak po 1gr to załatw mi taki za jeden grosz...


RE: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - tomazzi - 28-02-2013 13:12

(28-02-2013 13:08)kamiloslz napisał(a):  Numery są warte tej ceny. Jakoś ludzie kupują... Jak po 1gr to załatw mi taki za jeden grosz...

nie korzystam z gg to po pierwsze
po drugie jeśli bym miał zakupić to jest maxymalna cena jaką bym zapłacił za coś co sam mogę sobie założyć ale z lenistwa bym zapłacił
po trzecie musiałbym na głowę upaść by płacić za coś darmowego 5 pln
po czwarte to mnie rozczarowałeś jeśli są kupcy za taką cenę to ten naród zszedł gorzej jak na psy

the end


RE: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - kamiloslz - 28-02-2013 13:13

Teraz są numery 8 cyfrowe, ciężkie do zapamiętania.... a ja sprzedaje łątwe


RE: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - tomazzi - 28-02-2013 13:15

(28-02-2013 13:13)kamiloslz napisał(a):  łątwe

łątwe - co to za słowo ? nową polszczyznę tworzysz ??
pisz po polsku a nie po polskiemu
jakie by to nie były numery nawet i 100000 cyfrowe, ktoś nie źle na głowę musi upaść by tyle płacić za coś co sam za darmo założy
jak mówię 1 gr to maxymalna cena jaką można za lenistwo zapłacić, ale nie 5 pln


RE: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - aero2 - 28-02-2013 13:20

(28-02-2013 13:08)kamiloslz napisał(a):  Jak po 1gr to załatw mi taki za jeden grosz...
Mi też załatw, bo jakoś nie widzę nigdzie za tyle, a chętnie bym kupił.

Po co pisać takie głupoty, chyba żeby się tylko popisać i nabić post "co to nie ja".facepalm
(28-02-2013 13:15)tomazzi napisał(a):  ktoś nie źle na głowę musi upaść by tyle płacić za coś co sam za darmo założy
Może i założy, ale nie z 6 i mniej cyfr łatwymi do zapamiętania.

Numerów GG się nie sprzedaje, bo numery są własnością GG Network S.A., sprzedaje się tylko prawa do ich użytkowania.


RE: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - tomazzi - 28-02-2013 13:23

(28-02-2013 13:20)aero2 napisał(a):  
(28-02-2013 13:08)kamiloslz napisał(a):  Jak po 1gr to załatw mi taki za jeden grosz...
Mi też załatw, bo jakoś nie widzę nigdzie za tyle, a chętnie bym kupił.

czytanie ze zrozumieniem się kłania
napisałem, że 1 gr to maxymalna cena za lenistwo, jak się nie chce zakładać samemu i za gotowca który jest za free tyle można zapłacić, ale nie 5 pln
nie napisałem nigdzie, że za tyle kupuję czy coś w tym stylu
także nawet iskry nie poszły a jak zwykle chce gwiazda aero2 błyszczeć tylko nie wychodzi


RE: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - Max998 - 28-02-2013 13:25

Słuchajcie, niebawem będziemy kupować hasła do swoich kont gdzie po zakupie hasła zmienimy je na swoje i łatwe do zapamiętania.

Wydaje mi się, że gdy ktoś np. kupi nowy komputer i ściąga sobie GG to ostatnie o czym myśli to kupowanie numeru. Mnie osobiście nawet to nie przeszło przez myśl. Ale to tak samo jak z uploadem, że potem nie zarabiają a jak tu zarabiać na czymś co jest darmowe. Numer ma 6 cyfr świetnie, ale teraz nawet 8 cyfrowe są łatwiejsze do zapamiętania może go sobie nawet gdzieś zapisać nie trzeba go mieć w głowie bo są ważniejsze rzeczy. No chyba, że ktoś jest ''nołlajfem'' i GG to całe jego życie.


RE: !!! Numery GG 6 cyfrowe 5zł PayPal !!! - kamiloslz - 28-02-2013 13:25

Musisz mi spamować pod postem?!