Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Blokowanie tematów w dziale Poradniki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Blokowanie tematów w dziale Poradniki (/Temat-Zamkniety-Blokowanie-tematow-w-dziale-Poradniki-6565)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Blokowanie tematów w dziale Poradniki - Tidus - 04-05-2010 14:30

Witam Smile
Czy nie było by lepiej gdyby tak jak w newsach było ,że każdy temat nim zostanie wyświetlony, najpierw zostanie zmoderowany/sprawdzony przez moderatorów? Czemu tak myślę? Otóż jest bardzo dużo powtórzeń tematów .
Co o tym myślicie ? Prosze o uzasadnienie wyboru.


RE: Blokowanie tematów w dziale Poradniki - Zythus - 04-05-2010 14:32

Tidus jestem za jak najbardziej popieram w pelni i sie zgadzam


RE: Blokowanie tematów w dziale Poradniki - paskur - 04-05-2010 14:33

Myślę, że nie głupie, tylko wtedy wolniej na pewno by się ukazywały Big Grin a tak to od razu wiemy jak coś się dzieje


RE: Blokowanie tematów w dziale Poradniki - Bolt - 04-05-2010 14:33

Tak, bo userzy robią bezsensowne poradniki, byle nabić posty, bo potem to "lepiej wygląda". To nie jest chyba tak dużo roboty dla nas więc myślę, że ten pomysł powinien wejść w życie Wink

@paskur
Zawsze jakiś mod jest a to wyświetla się chyba tak samo jak raportowane posty, od razu je widać Wink


RE: Blokowanie tematów w dziale Poradniki - Lookso - 04-05-2010 14:40

Ja też popieram, żeby były akceptowane przez moderatorów nowe tematy w dziale Poradniki.
(przypadkowo kliknąłem na opcję "nie", a chciałem zaznaczyć "tak" Sad)


RE: Blokowanie tematów w dziale Poradniki - paskur - 04-05-2010 14:55

Heh poradnik ja zarejestrowac sie na paypal Big Grin


RE: Blokowanie tematów w dziale Poradniki - Gumowy - 04-05-2010 14:59

Poradnik "Jak zrobić konto na PP" był zrobiony bo chyba w styczniu dużo ludzi wzięło 25$ i niektórzy nie wiedzieli jak się zarejestrować Smile

Co do propozycji, popieram.


RE: Blokowanie tematów w dziale Poradniki - Athemis - 04-05-2010 15:24

Pomysł jak najbardziej trafiony.
Tidus myśli Big Grin


RE: Blokowanie tematów w dziale Poradniki - Kilol - 04-05-2010 15:24

Dobry pomysł, popieram w 100%.Wink


RE: Blokowanie tematów w dziale Poradniki - szulakaluble - 04-05-2010 15:47

bardzo dobry pomysł. Tylko tidus sam sobie strzelił w kolano tym pomysłem bo większość jego elo poradników nie przejdzie. Np poradnik jak włączyć komputer...albo jak napisać posta na forum