Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany (/Temat-AstroCash-org-Propozycje-Uzytkownikow-Zmiany-65648)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - MrMystery - 11-09-2013 09:52

Propozycja tworzenia pewnego rodzaju profili ofert dla roznych nisz. Sa nisze ktore lepiej radza sobie na autopilocie a so takie pod ktore warto ustawic inne oferty w ranked mode. Wiem ze mozna drugie konto zalozyc ale fajnie by bylo gdyby to bylo na jednym bo bedzie sie sumowac Big Grin


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Doragon - 01-10-2013 16:49

Foldery


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - WojaKk - 06-10-2013 09:59

Mam propozycję aby przy normalnych wypłatach były 2 opcje do wyboru, bez prowizji i z prowizją 5%. Ci co będę chcieli szybciej otrzymać wybiorą tą drugą opcję i ich wypłaty będą uwzględniane wcześniej a wy Astro na tym zarobicie Wink


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - ontoru - 09-10-2013 20:24

Osobiście ubolewam nad tym, że na AC nie mogę zobaczyć swoich wszystkich leadów np z przeciągu miesiąca. Jeżeli taka propozycja już padła to przepraszam za spam, ale czytanie 25 stron nie było moim celem na dzisiejszy dzień.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Mikoszi - 13-10-2013 09:54

Przydałoby się by w gateway można było obniżyć tekst/oferty tak by można było gdzieś na górze zmieścić np. logo albo co tam innego chcemy.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - BabciaSamoZlo - 01-01-2014 20:46

FOrum!


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 03-01-2014 16:51

Będzie, będzie Wink staramy się zrobić wewnętrzne forum Smile


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Komet - 05-01-2014 14:00

Ja mam propozycje wprowadzenia edytowalnego mirroru. Podpatrzylem to na CPAGRIP i moim zdaniem swietnie wyglada, mozna w rozny sposob manipulowac wygladem, co moze podniesc konwersje. Chodzi mi tutaj o mirror, gdzie na dole pliku sa ostatnio dodane komentarze. W ten sposob, mozna roznymi komentarzami duzo bardziej przekonac pobierajacych. Na przyklad, kiedy mamy Update'a to mozna napisac: "thanks for releasing this update so quickly, fortunately it works again", "is this update needed ?" <- "yea, I had to get it to make my software work again". Ogolnie taki mirror daje mase mozliwosci i uwazam ze to jedna z tych rzeczy, ktore na prawde polepszylyby jakosc serwisu i daly szanse na zwiekszenie zarobku.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 05-01-2014 23:48

(05-01-2014 14:00)Komet napisał(a):  Ja mam propozycje wprowadzenia edytowalnego mirroru. Podpatrzylem to na CPAGRIP i moim zdaniem swietnie wyglada, mozna w rozny sposob manipulowac wygladem, co moze podniesc konwersje. Chodzi mi tutaj o mirror, gdzie na dole pliku sa ostatnio dodane komentarze. W ten sposob, mozna roznymi komentarzami duzo bardziej przekonac pobierajacych. Na przyklad, kiedy mamy Update'a to mozna napisac: "thanks for releasing this update so quickly, fortunately it works again", "is this update needed ?" <- "yea, I had to get it to make my software work again". Ogolnie taki mirror daje mase mozliwosci i uwazam ze to jedna z tych rzeczy, ktore na prawde polepszylyby jakosc serwisu i daly szanse na zwiekszenie zarobku.

Przekażę informacje grafikowi, aby po v2 zajął się takim mirrorem Smile


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - WojaKk - 10-02-2014 22:40

Astro, myśleliście może nad wprowadzeniem sklepiku, w którym można by było bezpośrednio za pieniądze z konta kupować jakieś tablety, telefony czy coś? Tongue