Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany (/Temat-AstroCash-org-Propozycje-Uzytkownikow-Zmiany-65648)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - zarabiajmy - 13-07-2013 14:06

Przydałaby się opcja żeby dało się "zdjąć" koronkę no i wcześniej tutaj wspomniana opcja powrotu usuniętej oferty. W obu przypadkach trzeba wszystko resetować...


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Doragon - 13-07-2013 15:24

Miejsce na serwerze z możliwością podczepienia domeny.


Odp: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - ciamciaj - 13-07-2013 17:41

To musiałby być hosting seo z multi ip Wink

Wysłane z Phone'a


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Komet - 13-07-2013 19:53

(13-07-2013 15:24)Doragon napisał(a):  Miejsce na serwerze z możliwością podczepienia domeny.

Watpie, ze takie cos ma jakiekolwiek szanse na realizacje. Astro to nie ten typ serwisu, ktory staje na glowie zeby przyciagnac nowych uzytkownikow jakimis nowosciami, dodatkami jakich nie maja inni etc. Bez obrazy AC, ale taka jest prawda, oferowanie miejsca hostingowego jesli wzielibyscie pod uwage, to realizacje mozna szacowac najwczesniej na 2016, wiec lepszy kubel zimnej wody, niz ma chlopak czekac cale zycie z nadzieja Big Grin

Co do samej propozycji to nie jest glupia, zawsze to sposob na zdobycie nowych i swiezych, ktorzy chcieliby sprobowac sie w ppa, bez koniecznosci inwestycji.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - ciamciaj - 13-07-2013 19:58

Ale tylko dla nowych, bo nie da rady utrzymac takiego serwera dla tylu osob ktore maja duzy ruch. Nie łudźmy się, kazdego z ppa stać na hosting Smile


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 18-07-2013 02:25

(13-07-2013 19:53)Komet napisał(a):  
(13-07-2013 15:24)Doragon napisał(a):  Miejsce na serwerze z możliwością podczepienia domeny.

Watpie, ze takie cos ma jakiekolwiek szanse na realizacje. Astro to nie ten typ serwisu, ktory staje na glowie zeby przyciagnac nowych uzytkownikow jakimis nowosciami, dodatkami jakich nie maja inni etc. Bez obrazy AC, ale taka jest prawda, oferowanie miejsca hostingowego jesli wzielibyscie pod uwage, to realizacje mozna szacowac najwczesniej na 2016, wiec lepszy kubel zimnej wody, niz ma chlopak czekac cale zycie z nadzieja Big Grin

Co do samej propozycji to nie jest glupia, zawsze to sposob na zdobycie nowych i swiezych, ktorzy chcieliby sprobowac sie w ppa, bez koniecznosci inwestycji.

Teraz wkraczamy w etap w którym Astro będzie się bardzo rozrastać Smile w planach mamy wprowadzenie wersji V2 i wypuszczenie bardzo dużej kampanii reklamowej na zachodnią część świata Smile

Ja ciągle pracuje od rana do nocy i mam nadzieję, że to wszystko nie pójdzie w piach.

Pozdrawiam!


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Komet - 18-07-2013 13:09

(18-07-2013 02:25)AstroCash.org napisał(a):  Teraz wkraczamy w etap w którym Astro będzie się bardzo rozrastać Smile w planach mamy wprowadzenie wersji V2 i wypuszczenie bardzo dużej kampanii reklamowej na zachodnią część świata Smile

Ja ciągle pracuje od rana do nocy i mam nadzieję, że to wszystko nie pójdzie w piach.

Pozdrawiam!

fajnie, ze zapowiadaja sie zmiany, oby tylko nie stanelo na etapie "wkraczania" na kilka miesiecy Big Grin Kiedy mozemy sie spodziewac wersji v2, jestescie w stanie okreslic ile czasu zajmie wprowadzenie tych wszystkich zapowiedzianych nowosci ?

Moglibyscie tez odpowiedziec na moje inne propozycje zmian zadane ze 2 strony temu ? Nie wiem czy zaproponowalem cos niemozliwego czy jak, ale zero odzewu na tamte posty z waszej strony, a kilku uzytkownikow dalo pod nimi + wiec pewnie nie tylko mnie ciekawi co o tym sadzicie Smile


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Dennisek78 - 22-07-2013 18:28

Dałoby radę żeby w nazwie pliku w mirrorze nie było _ tylko normalne spacje ? bo razi to drastycznie w oczy ...


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Skipi - 22-07-2013 23:41

Dennisek wydaje mi sie ze edit file name pomaga ale nie mam jak sprawdzic.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - sqmany - 23-07-2013 18:35

@Dennisek78

Sorry za offtop ,ale ty i AC? :O