Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany (/Temat-AstroCash-org-Propozycje-Uzytkownikow-Zmiany-65648)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Roxi5017 - 15-05-2013 22:39

Kliki masz w conversions statistics więc Twoja propozycja jest zbędna, taki problem wykonać 3 kliki żeby dowiedzieć się ile ma się wejść w pliki? Wink


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Damkofr - 16-05-2013 14:19

jak ma się internet na telefonie że wykonanie zajmuje 10 minut to jest problem. A na kompie jestem raz dziennie wieczorem.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - gelmen - 16-05-2013 14:26

Strona nie jest pod mobile, więc nie miej pretensji, dodatkowo tabelka ze statystykami jest we flash, więc raczej jej nie otworzysz. Nie kliki się liczą a raczej zarobki, co nie ? Smile


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Madroxx - 16-05-2013 14:43

(16-05-2013 14:19)Damkofr napisał(a):  jak ma się internet na telefonie że wykonanie zajmuje 10 minut to jest problem. A na kompie jestem raz dziennie wieczorem.

Chyba na starej Nokii.


Mi normalnie działa na tabletach/telefonach.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Miu - 16-05-2013 17:01

To ja dorzucę,że u mnie na androidzie geo visitors działa,a zakładka coversion już nie ;s


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Damkofr - 16-05-2013 18:57

(16-05-2013 14:26)gelmen napisał(a):  Strona nie jest pod mobile, więc nie miej pretensji, dodatkowo tabelka ze statystykami jest we flash, więc raczej jej nie otworzysz. Nie kliki się liczą a raczej zarobki, co nie ? Smile

Taki telefon jak Samsung Galaxy mini 2 już obsługuje flasha. A więc domyślam się że większosc smartfonów tako bajer posiada.
Nie mam pretensji o ładowanie, tylko odpowiedziałem na post Roxi.

Cytat:Chyba na starej Nokii.

pokerface Nie wiem co mam na to powiedziec.
Kolego to nie zależy od telefonu Undecided Tylko od internetu. A mam ten pakietowy z plusa nonstop co jak się skończą podstawowe MB to masakra. Zwłaszcza na przeglądarce systemowej.

Każdy ma prawo tu napisać co by chciał za zmianę. A więc mam takie prawo i koniec tematu.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Roku00 - 16-05-2013 22:45

Nie wiem czy była taka propozycja, ale napiszę..
Fajnie by było gdybyście dodali opcję która pokazuje nam z jakiego kraju wpadł nam fraud.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Krissu - 16-05-2013 22:48

(16-05-2013 22:45)Roku00 napisał(a):  Nie wiem czy była taka propozycja, ale napiszę..
Fajnie by było gdybyście dodali opcję która pokazuje nam z jakiego kraju wpadł nam fraud.

Podobno AC 'pracuje' nad PageFraud'em, na której to będziemy mogli zobaczyć, z jakiego kraju pobranie nie zostało zaliczone oraz za jaką kwotę. Wink


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 17-05-2013 00:01

Bardzo Ważny Update!:

- Nowa sieć AdNooka dodana do AstroCash!

Ustawiam nowy zestaw ofert



RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - sqmany - 17-05-2013 13:18

@AstroCash, dzięki za wysłuchanie mojej propozycji :>