Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Konwersja (/Temat-Konwersja-65627)



Konwersja - kondzikET - 27-02-2013 16:21

Witam to mój pierwszy post tutaj. Na pewno wielu uzna to pytanie za śmieszne, ale ,czym jest ta konwersja na Firecashu? Lepiej żeby była wyższa czy niższa?

Ktoś rozszyfruje to :

21. country- US conversion -0/25 (0.00%)
oraz to:

1. mirror- firecash.org/download conversion- 0/77 (0.00%)

Czemu tutaj są same 0 ?
Dodam tylko że nic nie zarobiłem.
Prosze o pomoc...


RE: Konwersja - bios - 27-02-2013 16:36

Konwersja to stosunek uu do pobrań Smile


RE: Konwersja - MartinS - 27-02-2013 16:50

Konwersja to stosunek kliknięć klików w oferty do leadów Wink


RE: Konwersja - kuba48 - 27-02-2013 17:05

Konwersja to np :
100 ludzi wchodzi Ci w plik, ale jedna tylko wykona oferte i pobierze ( na sto ), wtedy masz konwersje 1 %.. Jeśli 2 osoby na 100 wejść wtedy 2 % itdWink

Myślę, że zrozumiałeś?Smile Czym wyższa tym lepsza, ale najpierw muszą zacząć pobierać Tongue


RE: Konwersja - daniel42na - 27-02-2013 17:09

Może nieco dokładniej:
Jest to średnia wyznaczająca ilość leadów(wypełnionych ofert) w stosunku do kliknięć w konkretną ofertę.

Czyli na przykład jeśli średnio na 100 kliknięć w oferte 5 osób ją wypełni, jej konwersja wynosi 5%.

Najwyższą konwersje mają oferty łatwe typu rejestracje, pobranie czegoś, instalacja toolbara itp.
Nieco niższą mają oferty z kartami kredytowymi, subskrypcją sms i potwierdzeniem pin, po prostu mniej osób je wypełnia bo są płatne.

Reasumuąc im wyższa konwersja tym więcej leadów. Jednak nie do końca tak jest, że im wyższa konwersja tym lepiej. Dlaczego?
Lepiej wybrać ofertę za 3$ z konwersją 3%, niż oferte za 0,5$ z konwersją 10% Wink
Przykład:
200 klików w oferte za 3$ z konwersją 3%: zarobki 18$.
200 klików w oferte za 0,5$ z konwersją 10%: zarobki 10$.

Musisz obczaić które oferty mają najwyższą konwersje i w miare możliwości wysoką stawke Wink

Cytat:Ktoś rozszyfruje to :
21. country- US conversion -0/25 (0.00%)
oraz to:
1. mirror- firecash.org/download conversion- 0/77 (0.00%)
Czemu tutaj są same 0 ?
Dodam tylko że nic nie zarobiłem.
Prosze o pomoc...
są same zera bo nie masz jeszcze żadnych zarobków


RE: Konwersja - kondzikET - 27-02-2013 21:35

OK, teraz wszystko jasne, dzięki.


Konwersja - Magnus - 27-02-2013 22:42

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.