Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakładanie kont YouTube bez weryfikacji - Poradnik by Sewirus - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zakładanie kont YouTube bez weryfikacji - Poradnik by Sewirus (/Temat-Zakladanie-kont-YouTube-bez-weryfikacji-Poradnik-by-Sewirus-65622)



Zakładanie kont YouTube bez weryfikacji - Poradnik by Sewirus - Karczu - 27-02-2013 13:20






Poradnik stworzony przez Sewirusa dla partnerskeigo forum Uploaduj.com, zgodził się On na jego publikację tutaj.



RE: Zakładanie kont YouTube bez weryfikacji - Poradnik by Sewirus - octawius - 27-02-2013 21:28

Nie pomogło mi to za wiele. Nadaj nie wiem co i jak, jakiś program do tego jest potrzebny??


RE: Zakładanie kont YouTube bez weryfikacji - Poradnik by Sewirus - miniek9090 - 27-02-2013 21:40

bluestack . znam ten sposób od kilku miesięcy ;p
robisz 5 kont i klapa Smile
@edit
na bluestack'u jednak konta mozna robić do upadłego Smile z telefonu miałem jakiś tam limit ...


RE: Zakładanie kont YouTube bez weryfikacji - Poradnik by Sewirus - lapribbi - 27-02-2013 22:01

Ten sposób się raczej nie nadaje ponieważ ja robię w tym programie konta dwa dni gitarka a potem komunikat że mam zweryfikować i podać nr tel już brak starterów


RE: Zakładanie kont YouTube bez weryfikacji - Poradnik by Sewirus - matimus - 27-02-2013 22:11

@up Dokładnie ...Mi to nawet po 5 godzinach weryfikacja wyskakuje... Sad


RE: Zakładanie kont YouTube bez weryfikacji - Poradnik by Sewirus - sewirus - 27-02-2013 22:45

No to dziwne bo mi od ponad tygodnia nic nie wyskakuje pokerface


RE: Zakładanie kont YouTube bez weryfikacji - Poradnik by Sewirus - Skipi - 28-02-2013 08:59

To jest juz zjarane czasami nawet nie zalogujesz i masz weryfikacje za 1 razem.


RE: Zakładanie kont YouTube bez weryfikacji - Poradnik by Sewirus - sewirus - 28-02-2013 09:00

Nie mam pojęcia czemu wam akurat weryfikacja wychodzi a mi nie mimo że robię dziennie w ch*j kont.


RE: Zakładanie kont YouTube bez weryfikacji - Poradnik by Sewirus - yazir - 22-04-2013 13:15

Zamykamy temat, metoda przestała działać Smile


Zakładanie kont YouTube bez weryfikacji - Poradnik by Sewirus - yazir - 22-04-2013 13:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.