Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alior Sync program rekomendacyjny = 50 zł za każdego poleconego. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Alior Sync program rekomendacyjny = 50 zł za każdego poleconego. (/Temat-Alior-Sync-program-rekomendacyjny-50-zl-za-kazdego-poleconego-65616)



Alior Sync program rekomendacyjny = 50 zł za każdego poleconego. - Krampo - 27-02-2013 11:04

Witam

Nie znalazłem nigdzie na forum info o tym więc wrzucam ( chyba że źle szukałem..).
Kilka dni temu otrzymałem pierwszy bonus z Alior Sync za wprowadzenie poleconego, był to akurat znajomy - dostałem za niego 50 zł. Kwotę podzieliśmy między siebie i każdy wyszedł na +. Wrzucam to info tutaj ponieważ jest to alternatywna forma dorobienia paru PLN-ów. Co do samego konta to osobiście używam praktycznie od początku istnienia i jak dla mnie jest OK. Z reklamowanego MoneyBacku 5% - już dużo skorzystałem ( zwroty za zakupy prezentów na święta, płatności za rachunki np. Netia itd.. ). Ostatnio Alior wprowadził zmiany w przyznawaniu premii 5% - jeden z warunków który uprawnia do otrzymania premii to średnie miesięczne saldo na rachunku 1500 zł - chyba warunek najłatwiejszy do spełnienia.

Gdyby ktoś chciał założyć konto i otrzymać za jakiś refback to piszcie - jakoś się dogadamy Wink. Premie są wypłacane uczestnikom na Rachunki uczestników do 25 dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, w którym warunki ich przyznania zostały spełnione. Czyli:

Premia przysługuje w przypadku łącznego spełnienia poniższych warunków:
1) umowa o konto zostanie zawarta w ciągu 30 dni od wysłania Wniosku Internetowego;
2) w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy o konto osobiste Odbiorca Rekomendacji:
- otrzyma na nie wpłaty w łącznej wysokości minimum 500 zł (np. przelew wynagrodzenia lub od rodziny czy znajomych),
- dokona minimum jednej płatności kartą debetową.

Jak co to mój reflink:
http://rekomendacja.sync.pl/rekomendacja/


Alior Sync program rekomendacyjny = 50 zł za każdego poleconego. - Admin - 16-05-2013 07:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.