Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z kontem na youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Problem z kontem na youtube (/Temat-Problem-z-kontem-na-youtube-65594)



Problem z kontem na youtube - Sp00n - 26-02-2013 16:55

Witam, dzisiaj zablokowali mi konto na youtube, nawet nie wiem za co bo nie kopiowałem treści innych ani nic takiego.
Dobra, założyłem nowe (chociaż to boli bo miałem 5k subów nazbieranych) i chcę sobie rozreklamować film na EV i SYV ale na EV jest taki błąd :
"An error occurred when attempting to access the link / account you submitted. Please make sure your link / account is valid and is properly formatted. This error may also appear if the link is private or if your request cannot be applied to that link. If you continue to have any problems, please post on the forums."

A na syv jest coś o ograniczeniu przez kraj czy coś takiego.
Mieliście tak kiedyś ? Co mam zrobić ? Bo takie ładne zarobki w miesiącu były Sad


RE: Problem z kątem na youtube - daniel42na - 26-02-2013 16:58

kątem? Shy

Ten komunikat pojawia się gdy film jest świeży, poczekaj aż nabije kilka realnych viewsów i wtedy spróbuj dodać go do SYV.


RE: Problem z kątem na youtube - Sp00n - 26-02-2013 17:00

Przepraszam za ortografię Smile Jestem dyslektykiem ^^,nie no żartuję, ale nie mam za bardzo czasu i się spieszę Smile Czasami tak wyjdzie Smile


RE: Problem z kątem na youtube - rkac1997 - 26-02-2013 17:00

Z czym masz problem??


RE: Problem z kątem na youtube - Gittech - 28-02-2013 18:21

Myślałem, że szukasz swojego własnego kąta na YT, hehebeka

Czy na EV zarabiałeś już jakieś punkty tym kontem (kątem)?