Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nie moge odzyskać konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nie moge odzyskać konta (/Temat-Rozwiazane-Nie-moge-odzyskac-konta-6557)



[Rozwiązane]Nie moge odzyskać konta - hd2d - 04-05-2010 12:36

Wszedłem dzisiaj na pc'ta i ku mojemu ździwieniu nie mogę się zalogować na lockerz'a.. Nie wiem co jest grane ale reset hasła który wysyłam na maila w ogóle nie chce ''działać''

Cytat:Sorry, there was a problem with the reset password link that you received.

Co mam robić??


RE: Nie moge odzyskać konta - Tech - 04-05-2010 12:40

Hmm, możliwe, że mają jakieś błędy. Poczekaj chwilę i spróbuj się zalogować później (możesz też w międzyczasie wyczyścić cache, lub zmienić przeglądarkę).


RE: Nie moge odzyskać konta - pespe - 04-05-2010 12:42

Każdy ma prawie błedy Smile też tak mam Smile myślalem że hacka dostalem Smile


RE: Nie moge odzyskać konta - hd2d - 04-05-2010 12:44

Heh.. @up - pierwsze co mi przyszło na myśl Smile
Dzięki wielkie za szybką pomoc, napiszę później co i jak

Pozdrawiam


RE: Nie moge odzyskać konta - Tidus - 04-05-2010 13:05

(04-05-2010 12:36)hd2d napisał(a):  Wszedłem dzisiaj na pc'ta i ku mojemu ździwieniu nie mogę się zalogować na lockerz'a.. Nie wiem co jest grane ale reset hasła który wysyłam na maila w ogóle nie chce ''działać''

Cytat:Sorry, there was a problem with the reset password link that you received.

Co mam robić??

pare osob tak ma . Naprawią to a poki co : sprawdz inna przegladarka , usun ciasteczka


RE: Nie moge odzyskać konta - Marello - 04-05-2010 14:27

Mogę się założyć że wieczorem będzie wszystko po staremu.
Zamykam.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nie moge odzyskać konta - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.