Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherzy online z wpłatą przez przelew bankowy (tradycyjny) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bukmacherzy online z wpłatą przez przelew bankowy (tradycyjny) (/Temat-Bukmacherzy-online-z-wplata-przez-przelew-bankowy-tradycyjny-65543)



Bukmacherzy online z wpłatą przez przelew bankowy (tradycyjny) - konsulmik - 25-02-2013 17:32

Jako że bet365 ma próg wpłaty przez przelew bankowy aż 500 zł to potrzebuje jakiś innych bukmacherów, którzy dają możliwość wpłaty przez przelew bankowy na poczcie...

Liczy się to, aby bukmacher miał dużą ofertę spotkań i typów, kursy mają mniejsze znaczenie.


RE: Bukmacherzy online z wpłatą przez przelew bankowy (tradycyjny) - Mksuzi - 25-02-2013 17:36

Nie wiem skąd wam się tak ogromne limity biorą.

Masz zweryfikowane konto?

Wysyłałeś skan dowodu?
Dostałeś list od bet365 do domu z hasłem potwierdzającym twoje miejsce zamieszkania?

Jeśli nie dokonałeś tych dwóch czynności to nie masz na co liczyć u innych buków, bo oni też mają podobne wymagania. Jeśli ktoś nie weryfikuje danych to potem ma takie cyrki.


RE: Bukmacherzy online z wpłatą przez przelew bankowy (tradycyjny) - luckyluck34 - 27-02-2013 22:35

Bwin. Mój kumpel jakiś czas temu biegał na pocztę z przelewem, żeby wpłacić do tego buka.


RE: Bukmacherzy online z wpłatą przez przelew bankowy (tradycyjny) - 30procent - 27-02-2013 22:53

polecam betclic.com


Bukmacherzy online z wpłatą przez przelew bankowy (tradycyjny) - Artinesse - 25-02-2018 15:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.