Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Doświadczony "sponsor" od zaraz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Doświadczony "sponsor" od zaraz (/Temat-Doswiadczony-sponsor-od-zaraz-65524)



Doświadczony "sponsor" od zaraz - Bagrados - 25-02-2013 12:58

Witam,

Najpierw kilka złów o mnie: Zarabiam przez internet kilka lat głównie hyipy i obecnie od ponad roku firma bannersbroker. Z tego typu firm sie utrzymuje i mam w tym juz spore doswiadczenie.

Pamietam jak jakies 2 lata temu próbowałem swoich sił w uploadzie i zarobiłem może z 200$ póżniej wolalem powyzszą forme zarobku.

Jak w hyipach i BannersBroker jestem na bieżąco tak w uploadzie już nie moje stare konta na yt juz dawno zbanowane a boty tez sie gdzieś podziały.

W związku z moja główna formą zarabiania mam nei wiele czasu na uczenie sie na wlasna reke od nowa aktualnosci zwiazanych z uploadem dla tego postanowiłem poszukać osoby do współpracy na tym polu.

Mianowicie szukam osoby która siedzi w uploadowaniu juz spory kwalał czasu, zarabia spore pieniadze z tego oraz ma czas i chęci by zostać moim mentorem.

Co oferuje w zamian?

Normalnym jest że bede poleconym tej osoby. Chętnie odkupie także materiały potrzebne do maksymalizacji zysków w tej dziedzinie.
Jeśli uznam że dana osoba faktycznie ma spore doswiadczenie jestem w stanie także zapłacić jej za szkolenie w tym biznesie.

A także służę doświadczeniem w mojej specjalizacji biznesu sieciowego w BB jestem jednym z pierwszych polaków z ponad stu osobowa grupą Smile

Po prostu licze na kontakt osoby z którą bedzie nam sie mile współpracowało. Cool

Pozdrawiam


RE: Doświadczony "sponsor" od zaraz - surfer0700 - 25-02-2013 13:00

Tutaj masz temat w którym powinieneś załączyć swój anons:
http://zarabiam.com/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806?page=8&highlight=szukasz+mentora


RE: Doświadczony "sponsor" od zaraz - Bagrados - 25-02-2013 13:06

ok wybacz juz sie przenoszęSmile


RE: Doświadczony "sponsor" od zaraz - barttek23 - 25-02-2013 13:12

interesuję Cie zarabianie PPD czy PPA?


Doświadczony "sponsor" od zaraz - yazir - 25-02-2013 13:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.