Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org (/Temat-Mentor-Zarabiaj-z-Ciamciajem-oficjalny-mentor-Astrocash-org-65508)



RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - kubeq24 - 03-03-2013 10:14

ja również zarejestrowałem się na Astro i na blogu Smile oczekuje na akceptację


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Fudal94 - 03-03-2013 10:29

Także nick Fudal Smile


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - sqmany - 03-03-2013 15:24

Mógłbyś odpowiedzieć na mail [email protected] bo czekam już kilka dni dzisiaj poszedł 2 mail


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - kamillowad - 03-03-2013 17:37

zarejestrowany

czekam na wiadomoscSmile


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 03-03-2013 18:49

Zanim akceptuje was na blogu napiszcie mi nicki na pw i przypominam ze trzeba ze mna pogadac Smile Dostep nei jest ot tak bo inaczej nie byloby rejestracji ;p


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - poczmail - 03-03-2013 19:44

Nick jest taki sam na Astro i na blogu tak samo. Smile


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - badom - 03-03-2013 22:04

(03-03-2013 19:44)poczmail napisał(a):  Nick jest taki sam na Astro i na blogu tak samo. Smile
On zobaczy Cie jako poleconego dopiero jak coś zarobisz Smile.
A ja tak nie popędzam ani nic, ale już z 5 dni czekam na odpowiedź na maila.


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 04-03-2013 21:02

Odpisałem na wszystkie wiadomosci Smile

P.S Taka wiadomosc nie mowi mi nic, nawet nie znam nicku....
"Witam, zarejestrowałem się z refa na astrocash a także na Twoim blogu."


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - fafu777 - 10-03-2013 16:52

Przydałby się w końcu ten live chat ( chyba że jest a ja o czymś nie wiem to przepraszam ) bo niestety ale jest bardzo ciężko w nawiązaniu dobrego zrozumienia pomiędzy mentorem a ludźmi ( przynajmniej w moim wypadku )

Bo naprawdę ciężko jest dostawać 1 odpowiedź na kilka dni bo tracimy wątek wiem że masz dużo poleconych i jest ci ciężko ja w żaden sposób nie podważam twoich sposobów i nie hejtuję , a wyrażam opinię że ciężko się dogadać bez tego lajw chata .

Istnieje też taka możliwość , żeby tych bardziej początkujących wysłać do jakiegoś trochę mniej zaawansowanego mentora który też mógłby poświęcić "chwilę" czasu ale najlepszym rozwiązaniem właśnie byłyby te lajvy .


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 10-03-2013 16:57

Godziny lave'ow pojawia sie jutro Smile Sorrka ze to tak teraz wyglada :0