Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org (/Temat-Mentor-Zarabiaj-z-Ciamciajem-oficjalny-mentor-Astrocash-org-65508)



RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Okazzi - 27-02-2013 14:17

sqmany, nie określę dokładnie, ale gdzieś kilka godzin po tym jak napisałem post w tym temacie, spokojnie, widać, że ciamciaj jest zabiegany Tongue


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - sqmany - 27-02-2013 15:58

jeszcze raz wysyłam bo 2 dzień mija a jeszcze maila nie ma


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - KosikSquad - 27-02-2013 16:51

Jak często odpisujesz na emaile ?


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 27-02-2013 17:29

Staram się codziennie odpowiadac na wiadomosci, nawet parokrotnie, niedlugo bedzie chat i okreslone godiziny w ktorych bede odpowiadał "LIVE".


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - karusek - 27-02-2013 17:46

Odpowiadałeś wczoraj? Bo skontaktowałem się z tobą poprzez astrocash.org i nie dostałem odpowiedzi :|


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - sqmany - 27-02-2013 22:21

Dobra dostałem już maila, nie potrzebnie pisałem tego drugiego Tongue


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - mark5000 - 28-02-2013 19:00

Cześć wszystkim!Big Grin
Jestem tu nowy. Dopiero wczoraj zarejestrowałem się na AC. To mój pierwszy PPA.
Napisałem wczoraj przez astrocash.org. Tylko wszystko na opak: najpierw zarejestrowałem się i później jak zobaczyłem że samemu to będzie ciężko ogarnąć uderzyłem do ciamciaja. Mój nick w AC to Mario5000. I jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Przypominam się w razie czego.


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 28-02-2013 21:52

Ja dodam, ze nie lubie spamu, nie trzeba pisac w 10 miejscach ze napisalo sie email Smile

Jesli chcesz byc moim poleconym to Cie podepniemy pode mnie Smile


Jakie godziny chatu by wam odpowiadały? Smile


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - bios - 28-02-2013 21:56

Zależy w jakie dni Smile Ale ogólnie to po południu/wieczorem.


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - mark5000 - 28-02-2013 22:04

Super.
O mailu napisałem w jednym miejscu, tak jak wielu przede mną.
Jestem świeży więc mogę być trochę zakręcony, ale szybko się ogarnę Smile
Rozumiem że podpięciu udostępnisz jakiś poradnik?