Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zatrudnię Trolla - Czyli Jak Manipulatorzy Zatruwają Życie Normalnym Internautom - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Zatrudnię Trolla - Czyli Jak Manipulatorzy Zatruwają Życie Normalnym Internautom (/Temat-Zatrudnie-Trolla-Czyli-Jak-Manipulatorzy-Zatruwaja-Zycie-Normalnym-Internautom-65506)

Strony: 1 2


Zatrudnię Trolla - Czyli Jak Manipulatorzy Zatruwają Życie Normalnym Internautom - Jumper002 - 24-02-2013 20:54

Politycy zlecają wpisywanie obelg na forach.

Fala nienawiści, która wylewa się z internetu ma charakter dobrze zorganizowanej działalności biznesowej. Szkalowanie osób publicznych w sieci nie do końca jest spontaniczne - informuje "Polska". Wszystkie partie bez wyjątków zlecają zewnętrznym firmom komentowanie artykułów na portalach i witrynach gazet. Eksperci szacują, że na ubliżanie i wyzywanie konkurentów w internecie partie wydają nawet kilkadziesiąt tysięcy zł miesięcznie. Za komentarz w zależności od długości płacą od 30 gr do 2 zł. Pieniądz w branży jest tak dobry, że wchodzą do niej zwykli amatorzy, którzy zakładają jednoosobowe firmy i oferują swoje usługi w sieci - dodaje dziennik.

Rekordziści są w stanie zarobić miesięcznie ponad 5 tys. zł. Politycy zaprzeczają, że korzystają z usług takich firm, jednak oceniając ataki na swoje ugrupowanie, oskarżają przeciwników o zorganizowaną działalność. Oprócz wynajętych firm obrażaniem konkurentów w internecie zajmują się - już bez wynagrodzenia - także sami członkowie partii.

Cały artykuł o trollingu tutaj: trolling


RE: Zatrudnię Trolla - Czyli Jak Manipulatorzy Zatruwają Życie Normalnym Internautom - Max998 - 24-02-2013 21:10

Ja to robię za darmo. Smile

ps. nie szukam pracy.


RE: Zatrudnię Trolla - Czyli Jak Manipulatorzy Zatruwają Życie Normalnym Internautom - Skipi - 24-02-2013 21:44

JAk czyta to jakis polityk to niech wie, że może się do mnie zgłaszać, jestem wyszkolonym hejterem.


RE: Zatrudnię Trolla - Czyli Jak Manipulatorzy Zatruwają Życie Normalnym Internautom - Max998 - 24-02-2013 21:55

Aczkolwiek czytałem iż PO pracuje nad paragrafem w kodeksie karnym w którym pisze, że za (powiem to normalnie bez słów adwokackich) obrażanie poglądów politycznych innej osoby bądź partii będzie jakaś kara za pewne pieniężna by napchać jeszcze więcej kasy. Undecided


RE: Zatrudnię Trolla - Czyli Jak Manipulatorzy Zatruwają Życie Normalnym Internautom - Babcia_Irenka - 24-02-2013 22:26

Czasy komuny wracają(?)


RE: Zatrudnię Trolla - Czyli Jak Manipulatorzy Zatruwają Życie Normalnym Internautom - kleomenes - 24-02-2013 23:32

W jaką stronę to wszystko zmierza to ja nie wiem. Ręce opadają, i to nie tylko jeśli chodzi o ten płatny trolling facepalm


RE: Zatrudnię Trolla - Czyli Jak Manipulatorzy Zatruwają Życie Normalnym Internautom - Admin - 24-02-2013 23:37

przyjdzie czas że Tusk w refbacku zamieści anonimowe ogłoszenie Rolleyes


RE: Zatrudnię Trolla - Czyli Jak Manipulatorzy Zatruwają Życie Normalnym Internautom - raf1985 - 25-02-2013 00:39

a rozkręcanie for to się inaczej odbywa? mój znajomy pracuje w firmie, która oferuje usługi rozkręcania for internetowych poprzez taki trolling, ale na temat, by pobudzać dyskusje


RE: Zatrudnię Trolla - Czyli Jak Manipulatorzy Zatruwają Życie Normalnym Internautom - Nicktim - 25-02-2013 14:20

Tusk już pewnie trolluje Smile


RE: Zatrudnię Trolla - Czyli Jak Manipulatorzy Zatruwają Życie Normalnym Internautom - damian1993 - 26-02-2013 10:47

(24-02-2013 21:10)Max998 napisał(a):  Ja to robię za darmo. Smile

ps. nie szukam pracy.

(24-02-2013 21:44)Skipi napisał(a):  JAk czyta to jakis polityk to niech wie, że może się do mnie zgłaszać, jestem wyszkolonym hejterem.