Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Małe zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Małe zarobki (/Temat-Male-zarobki-65494)



Małe zarobki - huber265 - 24-02-2013 18:43

Witam , mam tylko takie pytanie dotyczące zarobków ,a mianowicie posiadam bloga z crackami,hackami itp licznik w ciągu całego dnia pokazuje około 200 osób w weekendy / chodzi mi o unikalne wizyty ... Wchodzą z Francji,Niemiec itd ... gdy wchodzę co godzinę to siedzi jakieś 7 osób online ,a jakie mam zarobki ? ... raz wpadnie mi 3 $ ,następnego dnia nic , potem 2 itd .To już się robi denerwujące , dlatego mam takie pytanie , wy też tak startowaliście ? , a może to moja wina ? i ktoś byłby chętny mi pomóc ? . Z góry dziękuję , za odpowiedź , nawet tą najbardziej banalną .


RE: Małe zarobki - Nicktim - 24-02-2013 18:56

Jeżeli zajmujesz się Uploadem PPA to nie ten dział. Co do zarobków to różnie bywa Smile


RE: Małe zarobki - cinexik - 24-02-2013 19:00

pewnie masz słabe nisze, banalne lub ogólnodostępne, które nie przekonują ludzi do zakupu.


RE: Małe zarobki - bios - 24-02-2013 20:27

Szukaj lepszych nisz, może niech Ci jakiś mentor pomoże. Na yt dodajesz filmiki? promujesz?


RE: Małe zarobki - huber265 - 24-02-2013 20:35

Tak , myślałem , że już przy 200 unikalnych wizytach dziennie , będzie parę pobrać , myliłem się jeśli chodzi o łatwość zarabiania na PPA ^^ mam kanał 20 filmików a , crackow/hackow mam 23 i ciągle są dodawane ^^


RE: Małe zarobki - bios - 24-02-2013 20:42

Widocznie słabo promujesz albo nisze są oklepane.